Nalezeno 22 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Led 2010 13:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Dobrý den výrobca laptopu je Compaq a grafická karta intel 945gm. Ovladače som akutualizoval ale nepomohlo.
- 21 Led 2010 16:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Dakujem Ti pekne steel. Si veľmi zlatý.
- 20 Led 2010 11:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Ahoj tak tu som nakopíroval z Everestu môj laptop. Veľmi dakujem.
--------[ EVEREST Home Edition (c) 2003-2005 Lavalys, Inc. ]------------------------------------------------------------
Verzia EVEREST v2.20.405/sk
Domovská stránka http://www.lavalys.com/
Typ správy Stručná správa
Počítač ...
--------[ EVEREST Home Edition (c) 2003-2005 Lavalys, Inc. ]------------------------------------------------------------
Verzia EVEREST v2.20.405/sk
Domovská stránka http://www.lavalys.com/
Typ správy Stručná správa
Počítač ...
- 19 Led 2010 22:42
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Grafická karta 945gm
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1052
Grafická karta 945gm
Ahojte ,mrzne mi laptop a to sporadicky ako sa mu zachce. Pruhy na obrazovke vírus nemam tak to bude asi grafická karta. Dá sa tá integrovaná grafika opraviť alebo namiesto nej napojiť externá grafická karta??? Budem Vám vďačný za rady.
- 19 Led 2010 22:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Ahoj, tak problém stale pretrváva. Bude to asi grafická karta. Dala by sa tam namontovať externá karta na moju matičnú dosku? Alebo ako by sa dala opraviť ta stará? Dakujem za pomoc.
- 19 Led 2010 17:30
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Problémy žiadne okrem toho mrznutia. Niekedy to nemrzne vôbec a niekedy 10x po sebe. Môžeš mi povedať čo si zatial zistil? Mal som nejakého virusa?
- 19 Led 2010 17:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Ahoj tak som tak urobil ako si písal. Počas logovania sa počítač reštartoval a nezmrzol.
ComboFix 10-01-18.03 - Milan a Silvia . 01. 2010 16:55:40.5.2 - x86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6002.2.1250.421.1033.18.1013.276 [GMT 1:00]
Running from: c:\users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC ...
ComboFix 10-01-18.03 - Milan a Silvia . 01. 2010 16:55:40.5.2 - x86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6002.2.1250.421.1033.18.1013.276 [GMT 1:00]
Running from: c:\users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC ...
- 19 Led 2010 16:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Tak konečne mám:
ComboFix 10-01-18.03 - Milan a Silvia . 01. 2010 15:41:56.4.2 - x86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6002.2.1250.421.1033.18.1013.86 [GMT 1:00]
Running from: c:\users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop\ComboFix.exe
SP: Lavasoft Ad-Watch Live! *disabled* (Updated ...
ComboFix 10-01-18.03 - Milan a Silvia . 01. 2010 15:41:56.4.2 - x86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6002.2.1250.421.1033.18.1013.86 [GMT 1:00]
Running from: c:\users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop\ComboFix.exe
SP: Lavasoft Ad-Watch Live! *disabled* (Updated ...
- 19 Led 2010 15:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Nedarí sa mi spraviť log cez combo fix lebo stale zmrzne. Už som mal urobeny a zmrzol. Dufam ,že sa mi podarí.
- 19 Led 2010 13:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Prepač, davam ten z RootRepeal:
ROOTREPEAL (c) AD, 2007-2009
==================================================
Scan Start Time: 2010/01/19 12:22
Program Version: Version 1.3.5.0
Windows Version: Windows Vista SP2
==================================================
Drivers
-------------------
Name ...
ROOTREPEAL (c) AD, 2007-2009
==================================================
Scan Start Time: 2010/01/19 12:22
Program Version: Version 1.3.5.0
Windows Version: Windows Vista SP2
==================================================
Drivers
-------------------
Name ...
- 19 Led 2010 12:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
A ten posledný log:
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named avguard.exe was found!
No active process named sched.exe was found!
No active process named avgnt.exe was found!
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\avgnt not ...
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named avguard.exe was found!
No active process named sched.exe was found!
No active process named avgnt.exe was found!
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\avgnt not ...
- 19 Led 2010 12:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Tu je ten log a idem robiť ten další.
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named avguard.exe was found!
No active process named sched.exe was found!
No active process named avgnt.exe was found!
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion ...
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named avguard.exe was found!
No active process named sched.exe was found!
No active process named avgnt.exe was found!
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion ...
- 19 Led 2010 11:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Odinštalujem Aviru, zostava Avast .Ale to len včera som. Už vieš kde by mohol byť problém???
- 19 Led 2010 11:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Tu je estras.txt
OTL Extras logfile created on: 19. 1. 2010 10:58:46 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 Folder = C:\Users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop
Windows Vista Home Premium Edition Service Pack 2 (Version = 6.0.6002) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0 ...
OTL Extras logfile created on: 19. 1. 2010 10:58:46 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 Folder = C:\Users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop
Windows Vista Home Premium Edition Service Pack 2 (Version = 6.0.6002) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0 ...
- 19 Led 2010 11:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 43
- Zobrazení: 8335
Re: Prosím o kontrolu logu
Ahoj, tak som urobil logy. Som zvedavý čo to bude . Ten extras.txt musím dať do dalšieho okna lebo sa to tu nezmestí. Dakujem ahoj.
OTL logfile created on: 19. 1. 2010 10:58:46 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 Folder = C:\Users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop
Windows Vista Home ...
OTL logfile created on: 19. 1. 2010 10:58:46 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 Folder = C:\Users\Milan a Silvia.SilviaaMilan-PC\Desktop
Windows Vista Home ...
Přispějete na provoz fóra?