Zdravim prosim o raadu,
Chci na pc dat noda a tak jsem chtel vymazat avast, norton a naky blbosti na skenovani chybejicich ovladacu a u unistalu nortona muzu cekat pul dne a nic se nedeje.. Klasicky Unistal.exe, ovladaci panely a i tune upem porad stejny..
Jde to jeste nak jinak??. Diky za snahu
Tu ...
Nalezeno 43 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 06 Kvě 2012 14:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zpomaleny nout, nejde odstranit Norton, atd..
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 357
- 14 Ún 2012 14:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problem se zastupci
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 860
Re: Problem se zastupci
Obnova nelze dokoncit..
Vytvoril jsem novy ucet(uzivatele), stary odstrannil a vse slape.
Uvidime jak dlouho to vydrzi..
Jinak diky za rady.
Vytvoril jsem novy ucet(uzivatele), stary odstrannil a vse slape.
Jinak diky za rady.
- 13 Ún 2012 18:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problem se zastupci
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 860
Re: Problem se zastupci
bohuzel nepomohlo... 
- 13 Ún 2012 17:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problem se zastupci
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 860
Problem se zastupci
Zdravim, prosim o kontrolu
Zastupci na plose i na liste se neoteviraji spravne. Napr u Ccleaneru dam otevrit v .. Ccleaner a pak maji vsichni zastupci ikonu ccleanru.. Obnova ikon v tune up nepomohla.. :o
Nevim jak jinak to mam popsat.:D
Diky
Logfile of random's system information tool 1.09 ...
Zastupci na plose i na liste se neoteviraji spravne. Napr u Ccleaneru dam otevrit v .. Ccleaner a pak maji vsichni zastupci ikonu ccleanru.. Obnova ikon v tune up nepomohla.. :o
Nevim jak jinak to mam popsat.:D
Diky
Logfile of random's system information tool 1.09 ...
- 02 Pro 2010 18:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dobry den prosim kontrol..
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 719
Re: Dobry den prosim kontrol..
o may RAMce vim. Je to uz Deda tenhle nout ale vim jak beham predtim.. Zkusim a dam vedet.. Zatim diky
- 02 Pro 2010 17:17
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o kontrolu
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 388
Prosim o kontrolu
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Ja at 2010-12-02 17:15:47
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 21 GB (75%) free of 29 GB
Total RAM: 191 MB (16% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 17 ...
Run by Ja at 2010-12-02 17:15:47
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 21 GB (75%) free of 29 GB
Total RAM: 191 MB (16% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 17 ...
- 02 Pro 2010 14:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosim o kotrolu -pomaly pc Diky..
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 297
Prosim o kotrolu -pomaly pc Diky..
Dobry den prosim o kontrolu logu - zasekany pc
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Ja at 2010-12-02 14:37:56
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 21 GB (75%) free of 29 GB
Total RAM: 191 MB (13% free)
Logfile of ...
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Ja at 2010-12-02 14:37:56
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 21 GB (75%) free of 29 GB
Total RAM: 191 MB (13% free)
Logfile of ...
- 01 Pro 2010 23:26
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dobry den prosim kontrol..
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 719
Dobry den prosim kontrol..
Prosim o kontrolu. Davam dokupy brachv nout, po reinstalu, hrozne zasekanej. Je to sice starej shit ale byl rychlejsi..) Urcite chyby kupa ovladacu.
Diky
Tu je log:
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Ja at 2010-12-01 23:20:32
Systém Microsoft ...
Diky
Tu je log:
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Ja at 2010-12-01 23:20:32
Systém Microsoft ...
- 09 Zář 2010 12:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o kontrolu dekuji
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 683
Re: Prosim o kontrolu dekuji
Dobra.. Jinak v pohode?
Diky
Diky
- 09 Zář 2010 11:40
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o kontrolu dekuji
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 683
Prosim o kontrolu dekuji
Logfile of random's system information tool 1.07 (written by random/random)
Run by SIDILKO at 2010-09-09 12:38:36
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 2 GB (29%) free of 8 GB
Total RAM: 767 MB (48% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
Run by SIDILKO at 2010-09-09 12:38:36
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 2 GB (29%) free of 8 GB
Total RAM: 767 MB (48% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
- 14 Srp 2010 17:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1383
Re: Trojan
dobry den, po tom co combifix odstranil ten setup tak prestal jit net a delaly problem skoro vsechny ovladace.. musel sem reinstalovat no ale jinak Dik.
- 12 Srp 2010 17:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1383
Re: Trojan
a ted po restartu mi nod napsal chybu pri pripojeni na server..
- 12 Srp 2010 16:55
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1383
Re: Trojan
Musim se tam registrovat nebo neco??. Chvili to nacita ale pak nic../
- 12 Srp 2010 14:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1383
Trojan
Dobry den, Nod mi nasel trojana ale objekt nejde lecit..
Pise:
Win32/Olmarik trojsky kun
chyba pri leceni - akce neni povolena pro tento typ objektu.
Poradi nekdo prosim??.
Zatim diky a tady je log..
Logfile of random's system information tool 1.07 (written by random/random)
Run by SIDILKO at ...
Pise:
Win32/Olmarik trojsky kun
chyba pri leceni - akce neni povolena pro tento typ objektu.
Poradi nekdo prosim??.
Zatim diky a tady je log..
Logfile of random's system information tool 1.07 (written by random/random)
Run by SIDILKO at ...
- 28 Črc 2010 18:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problem s odhlasenim
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 798
Re: Problem s odhlasenim
odinstalovat se mi moc nechce ale asi to budu muset podstoupit:D
a v Uziv. uctech v ovl. panalech je Zmenit zpusob prihlasovani a odhlasovani uzivatelu, tam jsou moznosti
Pouzivat uvodni obrazovku
a
Povolit rychle prepinani uzivatelu
prvni je zaskrtnuto a kdyz zaskrtnu rychle prepinani pak pouzit ...
a v Uziv. uctech v ovl. panalech je Zmenit zpusob prihlasovani a odhlasovani uzivatelu, tam jsou moznosti
Pouzivat uvodni obrazovku
a
Povolit rychle prepinani uzivatelu
prvni je zaskrtnuto a kdyz zaskrtnu rychle prepinani pak pouzit ...
Přispějete na provoz fóra?