zdravim, skusam sa ozvat este raz s prosbou o pomoc :
Cital som si aj o tom repair win z disku ( nemám notebook, ale desktop PC ) ale kedze treba opatovne aktivovat windows po repaire, neviem ci sa to vztahuje aj pre OEM. Ak ano, tak to vyskusam este takto.
V kazdom prípade, mi ale príde ...
Nalezeno 26 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Bře 2013 19:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: service pack - windows 7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 3859
- 19 Bře 2013 20:38
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: service pack - windows 7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 3859
Re: service pack - windows 7
Ďakujem za radu, tiež som sa dostal na tu stranku a prave moj problem je to, ze nemam instalacne cd, nakolko mam OEM verziu windows ktoru som mal predinstalovanu na PC.
- 19 Bře 2013 20:12
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: service pack - windows 7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 3859
Re: service pack - windows 7
Zdravim, ozývam sa opäť, nakoľko ma Márty84 v tejto téme: viewtopic.php?f=30&t=128698&start=15 požiadal, že ak mi niečo na podpore MS poradia, tak aby som som to tu dal. Bolo to dosť náročné, ( neviem či to majú ako firemnú politiku ), ale viac času som s nimi riešil prečo som Service pack ...
- 14 Bře 2013 16:52
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
nemyslel som to tak, ze vasmu kolegovi neverim, ked som chcel dat este skontrolovat log. len som chcel mat istotu, ze u mna nie je nic co by tomu mohlo branit. a kedze sme tolko mazali a cistili, predsa len to nebolo zbytocne
takze dakujem este raz za pomoc a mozeme tu dat lock.
takze dakujem este raz za pomoc a mozeme tu dat lock.
- 13 Bře 2013 21:01
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
tak spravil som vsetko podla navodu. pc sa mi zda sviznejsie. start je vyrazne rychlejsi. ale verte ci nie. moj problem so service packom pretrvava stale. ta ista chyba, to iste prerusenie stahovania. ak to skusim zo stiahnuteho suboru tak to iste prerusenie instalacie. myslel som ze po tom vsetkom ...
- 13 Bře 2013 18:13
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
RSIT log:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Janik at 2013-03-13 18:12:23
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 151 GB (64%) free of 235 GB
Total RAM: 3319 MB (74% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 18:12:37 ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Janik at 2013-03-13 18:12:23
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 151 GB (64%) free of 235 GB
Total RAM: 3319 MB (74% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 18:12:37 ...
- 13 Bře 2013 16:55
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
log po restarte:
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 33170 bytes
->Flash cache emptied: 57616 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes ...
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 33170 bytes
->Flash cache emptied: 57616 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes ...
- 12 Bře 2013 22:10
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
OTL Extras logfile created on: 3/12/2013 9:30:06 PM - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Janik\Desktop
Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000409 | Country: Slovensko | Language: SKY | Date ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Janik\Desktop
Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000409 | Country: Slovensko | Language: SKY | Date ...
- 12 Bře 2013 22:09
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
========== Files Created - No Company Name ==========
[2013/03/12 20:46:37 | 000,000,512 | ---- | C] () -- C:\PhysicalMBR.bin
[2013/03/12 20:14:49 | 000,816,640 | ---- | C] () -- C:\Users\Janik\Desktop\RogueKiller.exe
[2013/03/02 20:12:36 | 000,001,253 | ---- | C] () -- C:\ProgramData\Microsoft ...
[2013/03/12 20:46:37 | 000,000,512 | ---- | C] () -- C:\PhysicalMBR.bin
[2013/03/12 20:14:49 | 000,816,640 | ---- | C] () -- C:\Users\Janik\Desktop\RogueKiller.exe
[2013/03/02 20:12:36 | 000,001,253 | ---- | C] () -- C:\ProgramData\Microsoft ...
- 12 Bře 2013 22:09
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
OTL.txt
OTL logfile created on: 3/12/2013 9:30:06 PM - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Janik\Desktop
Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000409 | Country: Slovensko | Language: SKY | Date ...
OTL logfile created on: 3/12/2013 9:30:06 PM - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Janik\Desktop
Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000409 | Country: Slovensko | Language: SKY | Date ...
- 12 Bře 2013 21:18
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
spravil som vsetko presne podla navodu - program som spustil ako spravca, no vypisalo mi, ze nevie na ploche vytvorit subor cmd.bat. a zrejme program prestal pracovat. posledna hlaska na programe je Manual File Scan - Looking in folder: ... a nic sa nedeje.
- 12 Bře 2013 20:37
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Janik at 2013-03-12 20:35:57
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 134 GB (57%) free of 235 GB
Total RAM: 3319 MB (69% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:36:14, on 12. 3 ...
Run by Janik at 2013-03-12 20:35:57
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 134 GB (57%) free of 235 GB
Total RAM: 3319 MB (69% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:36:14, on 12. 3 ...
- 12 Bře 2013 20:32
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
takze 1log
RogueKiller V8.5.2 [Mar 9 2013] by Tigzy
mail : tigzyRK<at>gmail<dot>com
Feedback : http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/
Webové stránky : http://tigzy.geekstogo.com/roguekiller.php
Blog : http://tigzyrk.blogspot.com/
Operačný systém : Windows 7 (6.1.7600 ) 32 bits ...
RogueKiller V8.5.2 [Mar 9 2013] by Tigzy
mail : tigzyRK<at>gmail<dot>com
Feedback : http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/
Webové stránky : http://tigzy.geekstogo.com/roguekiller.php
Blog : http://tigzyrk.blogspot.com/
Operačný systém : Windows 7 (6.1.7600 ) 32 bits ...
- 12 Bře 2013 20:18
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
sprava:
RogueKiller V8.5.2 [Mar 9 2013] by Tigzy
mail : tigzyRK<at>gmail<dot>com
Feedback : http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/
Webové stránky : http://tigzy.geekstogo.com/roguekiller.php
Blog : http://tigzyrk.blogspot.com/
Operačný systém : Windows 7 (6.1.7600 ) 32 bits ...
RogueKiller V8.5.2 [Mar 9 2013] by Tigzy
mail : tigzyRK<at>gmail<dot>com
Feedback : http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/
Webové stránky : http://tigzy.geekstogo.com/roguekiller.php
Blog : http://tigzyrk.blogspot.com/
Operačný systém : Windows 7 (6.1.7600 ) 32 bits ...
- 12 Bře 2013 20:04
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 4336
Re: prosim o kontrolu
tak emisoft je odinstalovany. a zasielam log po zmazani a restarte:
# AdwCleaner v2.114 - Logfile created 03/12/2013 at 20:01:29
# Updated 05/03/2013 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium (32 bits)
# User : Janik - JANIK-HP
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Janik ...
# AdwCleaner v2.114 - Logfile created 03/12/2013 at 20:01:29
# Updated 05/03/2013 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium (32 bits)
# User : Janik - JANIK-HP
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Janik ...
Přispějete na provoz fóra?