Nalezeno 23 výsledků hledání

od wekky
30 Led 2016 21:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Re: Pravděpodobně nějaká havěť

Super, vypadá to, že v rámci možností se počítač chová korektně.
Díky moc.
od wekky
30 Led 2016 19:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Re: Pravděpodobně nějaká havěť

Nevím, jestli to souvisí s havětí, po restartu se ještě objevuje hláška "AdobeARM.exe-vstupní bod nebyl nalezen, Vstupní bod procedury CreateProcessWithTokenW se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně ADVAPI32.dll nalézt"

Jinak provedeno vše a zde poslední log z RSIT:

Logfile of random's ...
od wekky
30 Led 2016 18:12
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Re: Pravděpodobně nějaká havěť

Provedeno, zde nový log:

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Grňa at 2016-01-18 11:03:59
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 34 GB (41%) free of 84 GB
Total RAM: 1918 MB (59% free)

Logfile of Trend Micro ...
od wekky
30 Led 2016 17:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Re: Pravděpodobně nějaká havěť

Zde je log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Grňa at 2016-01-18 10:19:05
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 32 GB (39%) free of 84 GB
Total RAM: 1918 MB (46% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2 ...
od wekky
29 Led 2016 20:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Re: Pravděpodobně nějaká havěť

Tak zde je log:
# AdwCleaner v5.031 - Logfile created 17/01/2016 at 13:27:44
# Updated 25/01/2016 by Xplode
# Database : 2016-01-25.3 [Server]
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (x86)
# Username : Grňa - PG-STATIKA
# Running from : C:\Documents and Settings\Grňa\Dokumenty ...
od wekky
29 Led 2016 18:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pravděpodobně nějaká havěť
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2098

Pravděpodobně nějaká havěť

Dobrý večer,
prosím o kontrolu, jestli se v počítači nenachází něco škodlivého. Používá ho táta a bohužel občas instaluje něco, co mu přijde mailem, jakože "zrychlení počítače".
Níže přikládám log z RSIT. Děkuji.

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by ...
od wekky
14 Pro 2015 19:40
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: preventivka-vysoké zatížení procesoru a spotřeba paměti
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1062

Re: preventivka-vysoké zatížení procesoru a spotřeba paměti

Tak provedeno. Už to vypadá lépe? :-)

Poslední log:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Honza at 2015-12-14 19:36:38
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 15 GB (14%) free of 110 GB
Total RAM: 5814 MB (31% free)

Logfile ...
od wekky
09 Pro 2015 19:17
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: preventivka-vysoké zatížení procesoru a spotřeba paměti
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1062

preventivka-vysoké zatížení procesoru a spotřeba paměti

Ahoj, prosím o preventivní kontrolu. Počítač se poslední dobou docela zahřívá a správce úloh hlásí vysoké zatížení procesoru (i 30% při nečinnosti) a velkou spotřebu operační paměti (tak 4GB ze 6GB).
Díky.

Zde log z RSIT:

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random ...
od wekky
13 Kvě 2013 18:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

Tak se mi zdá, že se počítač chová čím dál hůř. Z banálního problémku se stal PC skoro nepoužitelným pro práci. Nevím, jestli v něm ještě nějaká havěť zůstala anebo "jen" poškodila některý ze systémových souborů. K problémům s režimem spánku se přidal problém s vypínáním, někdy nelze vypnout ...
od wekky
05 Kvě 2013 21:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

Vyzkouším v různých situacích a dám vědět. Zatím děkuji.
od wekky
05 Kvě 2013 21:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

Vykonáno. Jen po dokončení běhu Combofixu jsem musel počítač ještě jednou restartovat, neboť nešlo nic spustit s odkazem na to, že nutné registra jsou označeny pro smazání. Nevím je-li to normální chování, proto to tu zmiňuji.

Tu je log z CF:

ComboFix 13-05-05.01 - Honza 05.05.2013 21:55:48.2.4 ...
od wekky
04 Kvě 2013 22:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

tu je:

ComboFix 13-05-04.01 - Honza 04.05.2013 22:41:19.1.4 - x64
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.5814.3558 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Honza\Desktop\ComboFix.exe
AV: avast! Antivirus *Disabled/Updated* {2B2D1395-420B-D5C9-657E-930FE358FC3C}
SP: avast! Antivirus ...
od wekky
04 Kvě 2013 20:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

No, tak mám pocit, že úplně korektně ještě bohužel nefunguje. Objevili se teď problémy s vypínáním, trvá mnohem déle a při přechodu do režimu spánku se mi stává, ře se normálně vypne obrazovka, stavová dioda se přepne na oranžové pohasínání signalizující spánek a během několika sekund se samovolně ...
od wekky
02 Kvě 2013 22:24
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2163

Re: HJT hlásí, že log nebyl jím vytvořen

OK, vše provedeno. Děkuji.

Tady je ještě log z HJT, jestli teda ještě nějaký je potřeba:

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 23:21:55, on 2.5.2013
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.7601.17514)
Boot mode: Normal

Running processes:
C ...