Nalezeno 59 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14 Bře 2012 20:24
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Kontrola PC
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 648
Re: Kontrola PC
Hotovo mnohokrát děkuji 
- 13 Bře 2012 17:37
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Kontrola PC
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 648
Kontrola PC
Zdravím mužu Vás poprosit o kontrolu PC
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by stanice at 2012-03-13 17:33:47
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 182 GB (38%) free of 477 GB
Total RAM: 3582 MB (56% free)
Logfile ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by stanice at 2012-03-13 17:33:47
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 182 GB (38%) free of 477 GB
Total RAM: 3582 MB (56% free)
Logfile ...
- 06 Pro 2011 10:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Zatím moc děkuji vypadá že to zatím jede po přeinstalaci avastu tak uvidíme jak dal zatím moc děkuji.
- 05 Pro 2011 22:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Omlouvám se za zdržení musel jsem pracovně odskočit. ANO taky neběží tak jako dříve.A když nechám zaptuté oba dva prohlížeče a chci přepnou mezy nima tak to dlouho trvá. A ještě taková maličkost když mám zapnutý spořič na obrazovce tak mi před tím normálně běhaly fotky jedna za druhou a ted sie mi ...
- 05 Pro 2011 21:08
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
ne neseká dělá to hlavně internet.Ted si uvědomuji že jsem psal do předmětu Zasekává se ni PC ale přesné znění mělo znít zasekává se mi PC při prohlížení na internetu.
- 05 Pro 2011 20:16
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Nejvíc firefox.exe ale když se tak dívám na nic nešehám nic nejede a v kolonce V/V přečtené.... a zapsané nejvíce se přičíta svchost.exe a ve
lsass.exe ale zase neviužívají tak velkou paměť nevím jestli to pomuže ale třeba jo. jo ten firefox využíváí pamět 148 912 kB
lsass.exe ale zase neviužívají tak velkou paměť nevím jestli to pomuže ale třeba jo. jo ten firefox využíváí pamět 148 912 kB
- 05 Pro 2011 19:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Restart proveden ale počítač nebo přesněji internet se pořád zasekává.
Když popíšu problem po svojem tak mi připadá jako by počítač pořád jel na plný výkon a když spustím neco tak to dlouho trvá a u internetu když se mi načítá stránka tak se uplně zastaví načítaní a potom se spustí pak se zase ...
Když popíšu problem po svojem tak mi připadá jako by počítač pořád jel na plný výkon a když spustím neco tak to dlouho trvá a u internetu když se mi načítá stránka tak se uplně zastaví načítaní a potom se spustí pak se zase ...
- 05 Pro 2011 18:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Re: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Zdravím udělal jsem co jste napsal ale PC se mi nerestartovalo akorát mi do pravého okna vyskočilo toto
All processes killed
========== FILES ==========
File move failed. c:\program files\google\GoogleToolbar1.dll scheduled to be moved on reboot.
C:\Program Files\Skype\Toolbars\Skype for Chromium ...
All processes killed
========== FILES ==========
File move failed. c:\program files\google\GoogleToolbar1.dll scheduled to be moved on reboot.
C:\Program Files\Skype\Toolbars\Skype for Chromium ...
- 04 Pro 2011 23:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zasekává se mi PC prosím o pomoc
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1361
Zasekává se mi PC prosím o pomoc
Dobrý večer.Už delší dobu se mi seká počítač ahlavně internet.Chová se tak ře na par sekund ulne zamrzne a potom zase najede a pořád dokola,prosím o kontrolu
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by stanice at 2011-12-04 23:06:16
Systém Microsoft Windows XP ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by stanice at 2011-12-04 23:06:16
Systém Microsoft Windows XP ...
- 04 Črv 2011 21:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
Re: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
at čtu jak čtu nikde není napsané že si ho mužu stáhnout jenom jednou. Já si ho klidně koupím ale mužu si ho testovat tak dlouho dokud si nebudu na 100% jistý že za něho chci zaplatit.Což znamená že jsem se ničeho nedopustil a z vaší strany je to na mně křivé obvinění .Tak prosím o omluvu z Vaší ...
- 04 Črv 2011 21:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
Re: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
ilegalni produkt ESET?? a to zamená co? To že si ho stáhnu z originál stránek to je zločin????
Fííííííííha asi nějaká Vaše novinka ne?
Fííííííííha asi nějaká Vaše novinka ne?
- 04 Črv 2011 21:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
- 04 Črv 2011 21:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
- 04 Črv 2011 21:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
Re: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
necrackuji ho jen si ho stahuji to je legální ps. všechno je otázkou peněz. Mužeme se prosím vrátit k tématu? Nebo snad ten NOD muže dělat mé problémy s PC?
- 04 Črv 2011 21:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2218
Re: zpomalené PC a občas na na pár sekund zasekne
zkušební verze
Přispějete na provoz fóra?