Nalezeno 11 výsledků hledání

od Víťass
11 Led 2013 20:48
Fórum: Všehochuť
Téma: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1174

Re: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc

Ahoj, děkuju za radu ;-). V tom případě půjdu do 530tky, věřím, že v dané cenové relaci to bude dobrá volba. Pěkný večer, Vítek.
od Víťass
10 Led 2013 20:39
Fórum: Všehochuť
Téma: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1174

Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit s výběrem ultrabooku?

Mám 2 kandidáty

Samsung 535U vs Samsung 530U
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-530u-np530u3c-a05cz-_d153394.html#discussion
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-535u-np535u3c-a01cz-_d153397.html

Budu ho používat především do ...
od Víťass
13 Črc 2012 18:08
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka kompu ;-)
Odpovědi: 6
Zobrazení: 748

Re: Preventivka kompu ;-)

Hotovo, díky moc za ochotu. Ccleaner aktivně používám ;-)
od Víťass
12 Črc 2012 15:43
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka kompu ;-)
Odpovědi: 6
Zobrazení: 748

Re: Preventivka kompu ;-)

Ahoj, tady je log z OTM


All processes killed
========== COMMANDS ==========

Restore point Set: OTM Restore Point
C:\Windows\System32\drivers\etc\Hosts moved successfully.
HOSTS file reset successfully

[EMPTYTEMP]

User: Administrator

User: All Users

User: AppData

User: Default
->Temp ...
od Víťass
12 Črc 2012 07:43
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka kompu ;-)
Odpovědi: 6
Zobrazení: 748

Preventivka kompu ;-)

Ahoj, potřeboval bych zkontrolovat kompa, jestli i po 2 letech funguje vše jak má ;-). Díky moc za ochotu a za Váš čas.


Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Sandra at 2012-07-12 08:41:19
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C ...
od Víťass
06 Zář 2010 16:41
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1242

Re: Preventivka a fixnutí zbytečností

Tak dobrá, samozřejmě nemá cenu lhát. Nedávno jsem přeinstalovával windows a nechtělo se mi kupovat nové cd, takže mám crack. Vím že je to v rozporu s pravidly fóra a tímto se omlouvám, že jsem mařil Váš volný čas.
od Víťass
06 Zář 2010 14:42
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
Odpovědi: 1
Zobrazení: 610

Preventivka a fixnutí zbytečností

Ahoj, posílám log z RSIT, tak díky, že se mi na to mrknete. Myslím že se mi při startu pc spouští plno zbytečností.


Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40:49
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C ...
od Víťass
06 Zář 2010 14:41
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1242

Preventivka a fixnutí zbytečností

Ahoj, posílám log z RSIT, tak díky, že se mi na to mrknete. Myslím že se mi při startu pc spouští plno zbytečností.

Edit:sorry za to duplicitní téma, asi jsem 2x klikl na odeslat ;-)


Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40 ...
od Víťass
02 Srp 2010 19:08
Fórum: Všehochuť
Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1827

Re: Co všechno za drivery potřebuji?

Super, takže díky za odpovědi. :wink:
od Víťass
02 Srp 2010 18:07
Fórum: Všehochuť
Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1827

Re: Co všechno za drivery potřebuji?

Jasně. Takže jinak je to všechno, co k správnému chodu windows potřebuji? Na procesor se drivery neinstalují že?
od Víťass
02 Srp 2010 08:18
Fórum: Všehochuť
Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1827

Co všechno za drivery potřebuji?

Zdravím, v brzké době budu přeinstalovávat Windows, ale nejsem si jist co všechno za drivery potřebuji. Mohl by jste mi někdo poradit? Zatím mám na základní desku, monitor, grafickou kartu, klávesnici. Díky