Nalezeno 11 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11 Led 2013 20:48
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1174
Re: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
Ahoj, děkuju za radu
. V tom případě půjdu do 530tky, věřím, že v dané cenové relaci to bude dobrá volba. Pěkný večer, Vítek.
- 10 Led 2013 20:39
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1174
Výběr Ultrabooku do max 16ti tisíc
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit s výběrem ultrabooku?
Mám 2 kandidáty
Samsung 535U vs Samsung 530U
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-530u-np530u3c-a05cz-_d153394.html#discussion
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-535u-np535u3c-a01cz-_d153397.html
Budu ho používat především do ...
Mám 2 kandidáty
Samsung 535U vs Samsung 530U
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-530u-np530u3c-a05cz-_d153394.html#discussion
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-535u-np535u3c-a01cz-_d153397.html
Budu ho používat především do ...
- 13 Črc 2012 18:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka kompu ;-)
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 750
Re: Preventivka kompu ;-)
Hotovo, díky moc za ochotu. Ccleaner aktivně používám 
- 12 Črc 2012 15:43
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka kompu ;-)
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 750
Re: Preventivka kompu ;-)
Ahoj, tady je log z OTM
All processes killed
========== COMMANDS ==========
Restore point Set: OTM Restore Point
C:\Windows\System32\drivers\etc\Hosts moved successfully.
HOSTS file reset successfully
[EMPTYTEMP]
User: Administrator
User: All Users
User: AppData
User: Default
->Temp ...
All processes killed
========== COMMANDS ==========
Restore point Set: OTM Restore Point
C:\Windows\System32\drivers\etc\Hosts moved successfully.
HOSTS file reset successfully
[EMPTYTEMP]
User: Administrator
User: All Users
User: AppData
User: Default
->Temp ...
- 12 Črc 2012 07:43
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka kompu ;-)
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 750
Preventivka kompu ;-)
Ahoj, potřeboval bych zkontrolovat kompa, jestli i po 2 letech funguje vše jak má ;-). Díky moc za ochotu a za Váš čas.
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Sandra at 2012-07-12 08:41:19
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Sandra at 2012-07-12 08:41:19
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C ...
- 06 Zář 2010 16:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1242
Re: Preventivka a fixnutí zbytečností
Tak dobrá, samozřejmě nemá cenu lhát. Nedávno jsem přeinstalovával windows a nechtělo se mi kupovat nové cd, takže mám crack. Vím že je to v rozporu s pravidly fóra a tímto se omlouvám, že jsem mařil Váš volný čas.
- 06 Zář 2010 14:42
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 610
Preventivka a fixnutí zbytečností
Ahoj, posílám log z RSIT, tak díky, že se mi na to mrknete. Myslím že se mi při startu pc spouští plno zbytečností.
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40:49
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C ...
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40:49
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C ...
- 06 Zář 2010 14:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka a fixnutí zbytečností
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1242
Preventivka a fixnutí zbytečností
Ahoj, posílám log z RSIT, tak díky, že se mi na to mrknete. Myslím že se mi při startu pc spouští plno zbytečností.
Edit:sorry za to duplicitní téma, asi jsem 2x klikl na odeslat ;-)
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40 ...
Edit:sorry za to duplicitní téma, asi jsem 2x klikl na odeslat ;-)
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Rodina at 2010-09-06 15:40 ...
- 02 Srp 2010 19:08
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1832
Re: Co všechno za drivery potřebuji?
Super, takže díky za odpovědi. 
- 02 Srp 2010 18:07
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1832
Re: Co všechno za drivery potřebuji?
Jasně. Takže jinak je to všechno, co k správnému chodu windows potřebuji? Na procesor se drivery neinstalují že?
- 02 Srp 2010 08:18
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Co všechno za drivery potřebuji?
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1832
Co všechno za drivery potřebuji?
Zdravím, v brzké době budu přeinstalovávat Windows, ale nejsem si jist co všechno za drivery potřebuji. Mohl by jste mi někdo poradit? Zatím mám na základní desku, monitor, grafickou kartu, klávesnici. Díky
Přispějete na provoz fóra?