Tady to máš :)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 13:32:01, on 11.1.2010
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Normal
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS ...
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11 Led 2010 13:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: SVCHOST zabírá 100% CPU
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1696
- 11 Led 2010 13:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: SVCHOST zabírá 100% CPU
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1696
Re: SVCHOST zabírá 100% CPU
Tak to vypadá vše OK :) opravdu moc děkuju :)
Tady je log za avengeru
Logfile of The Avenger Version 2.0, (c) by Swandog46
http://swandog46.geekstogo.com
Platform: Windows XP
*******************
Script file opened successfully.
Script file read successfully.
Backups directory opened ...
Tady je log za avengeru
Logfile of The Avenger Version 2.0, (c) by Swandog46
http://swandog46.geekstogo.com
Platform: Windows XP
*******************
Script file opened successfully.
Script file read successfully.
Backups directory opened ...
- 11 Led 2010 13:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: SVCHOST zabírá 100% CPU
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1696
Re: SVCHOST zabírá 100% CPU
Tak tady je
ComboFix 10-01-04.01 - Administrator 11.01.2010 12:48:12.2.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.502.172 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\dokumenty\Administrator\Plocha\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 4.0 *On-access scanning enabled* (Updated ...
ComboFix 10-01-04.01 - Administrator 11.01.2010 12:48:12.2.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.502.172 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\dokumenty\Administrator\Plocha\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 4.0 *On-access scanning enabled* (Updated ...
- 11 Led 2010 12:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: SVCHOST zabírá 100% CPU
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1696
SVCHOST zabírá 100% CPU
Ahoj můžete mi někdo poradit co s tím? Už to nějakou dobu řešíme na forum.zive.cz.
Tak pošlu link abyste viděli co jsme všecko udělali. Poradíte mi jak dál? Děkuju
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=92 ... 56bf6086c3
Tak pošlu link abyste viděli co jsme všecko udělali. Poradíte mi jak dál? Děkuju
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=92 ... 56bf6086c3
Přispějete na provoz fóra?