Nalezeno 23 výsledků hledání

od koko2
05 Ún 2010 16:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

1. no firewall XP :) myslel som plnohodnotny firewall, kde by si mohol kontrolovat co-kde-ako ? pozri sekciu firewaly - ale to je skor na domacu ulohu :)
2. SpyBot - zbytocny - ak chces AS doinstaluj SUPERAntiSpyware FREE
3. XPManager - ano skus odinstalovat a novu instalaciu
po stranke AV mi PC ...
od koko2
05 Ún 2010 09:53
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

Jinak jsem proved jeste jeden scan (tentokrat kompletni) a naslo mi to dalsi dve potvory - SMAZANY



Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3691
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

5.2.2010 9:47:15
mbam-log-2010-02-05 (09-47-11).txt

Typ kontroly: Kompletní ...
od koko2
05 Ún 2010 09:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

1. smazano
2. smazano
3. uz jsem pozadal

zvaz aj pouzivanie firewallu .. Mam zaply v XP

Myslis ze mam odinstalovat ten spybot?? Staci NOD32 A4?

Jinak PC se uz zda bejt v pohode.. je i rychlejsi nez driv.

Akorat zustava problem u toho WinXP Manageru. Kdyz chci aktualizovat, tak to porad pise ...
od koko2
05 Ún 2010 09:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

vycisti PC s MBAM



Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3691
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

5.2.2010 9:09:00
mbam-log-2010-02-05 (09-08-52).txt

Typ kontroly: Rychlá kontrola
Zkontrolované objekty: 101887
Uplynulý čas: 6 minute(s), 2 second(s ...
od koko2
04 Ún 2010 20:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

Uff!!, takze Test MWAV dokoncen.

04 II 2010 20:01:23 - ***** Test dokončen *****
04 II 2010 20:01:23 - Testovaných objektů: 128420
04 II 2010 20:01:23 - Kritických objektů: 27
04 II 2010 20:01:23 - Celkem vyléčených objektů: 0
04 II 2010 20:01:23 - Celkem přejmenováno: 0
04 II 2010 20:01:23 ...
od koko2
04 Ún 2010 17:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

Nejaka ta cervi krava mi vcera jeste normalne na netu blokovala pristup ke strankam s antivirama (avast, a nektery antispyware programy).. vudycky kdyz sem chtel stahnout napr. Avast, tak mi pokazdy IE spadnul - a to na ruznejch mistech ke stazeni. A padaly jenom stranky Avast, jiny neantivir ne ...
od koko2
04 Ún 2010 17:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

vypada to dobre :)
po scane MWAV este odinstaluj Spy Emergency a vycisti PC s CCleanerom

No Spy Emergency jsem odinstaloval uz nekdy rano (Spybot staci - a i toho zitra odinstaluju).
Jinak ten MWAV je pomalej jak ŠNEK.. no ja taky mam dva disky plny ruznejh dulezitejch filmu a mp3jek..
MWAV mi ...
od koko2
04 Ún 2010 13:46
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

Spusteni ComboFix mi ale prerusilo MWAV scan, takze ho spoustim znova..
od koko2
04 Ún 2010 13:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

este preventivne pouzi CFScript z ineho fora:

KILLALL::

Driver::
srosa
srosa2
winupgro
DOWNLD

File::
C:\Documents and Settings\Pelo\Application Data\drivers\winupgro.exe
C:\Documents and Settings\Pelo\Application Data\drivers\DOWNLD
C:\Documents and Settings\Pelo\Application Data\drivers\srosa2 ...
od koko2
04 Ún 2010 13:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

JaRon"]celkom fajn :)
1. otestuj c:\windows\system32\drivers\TCPIP.SYS na http://www.virustotal.com spust reanalyzu

http://www.virustotal.com/cs/analisis/b69b3c719d9d36cd9f86b1a15cab38ed6b00e3d58fd0d62abe464ac13e6ee71f-1263436408
+
http://www.virustotal.com/cs/analisis ...
od koko2
04 Ún 2010 12:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

celkom fajn :)
1. otestuj c:\windows\system32\drivers\TCPIP.SYS na http://www.virustotal.com spust reanalyzu
2. otestuj PC s http://www.xdelbox.com/xdelbox-1-0-beta-release/ nic nemaz
3. prescanuj PC s MWAV


jj, uz jdu na to..

Do nouzovyho rezimu mi to uz taky jde prepnout, takze jsem v nem ...
od koko2
04 Ún 2010 11:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

V tehle chvili (zatim) pozoruju jen tyhle problemy:

1) Pokud spustim WinXP Manager (v6.0.8) a spustim na nem "updates", tak mi vyleze okno ve kterym je napsano: "%1 není platná aplikace typu Win32". Jinak normalne bezi-skenuje a maze problemy..

Jinak diky tomu ComboFix jsem pred chvili udelal novy ...
od koko2
04 Ún 2010 10:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

Takze..

Jeste vcera se mi diky online antiviru pandasecurity podarilo nejaky svinstvo odmaznout, coz dopomohlo k tomu, ze mi sel nainstalovat nod32 a Spybot = Udelal jsem jima kompletni scany a nasly spousty ruznejch viru/cervu atd (vyleceno/smazano).
Pak jsem jeste udelal komplet scan pomoci ...
od koko2
03 Ún 2010 19:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

nouzovej rezim nejde spustit.. zkousel sem to 20x, vzdycky po F8 a najeti na "nouzovej rezim" + enter ten system nakonec prejde na normalni windows
od koko2
03 Ún 2010 19:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: POMOOOOOOC!!!
Odpovědi: 35
Zobrazení: 7588

Re: POMOOOOOOC!!!

u tech online antiviru to vetsinou nechce stahovat databaze. ted to zkousim skenovat online pandasecurity, ale melo by to trvat asi hodinu, tak uvidim... pokud to zase nejak neplanovite neskonci.

jeste predtoim se mi podarilo stahnout a nainstalovat dva antiviry, ty neco nasly dva smejdy ale nesly ...