Zdravím,
nevím si rady s následujícím problémem:
Monitor ASUS MM19SE má uprostřed hlášku ISP po celou dobu od zapnutí. (viz. foto)
https://dl.dropbox.com/u/44087980/IMAG0034.jpg
Pod hláškou funguje obraz normálně. Tlačítka na monitoru nereagují ani jedno.
Nikde jsem nevygooglil co by to mohlo ...
Nalezeno 16 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 Led 2013 20:53
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s monitorem
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 873
- 15 Ún 2010 11:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Mockrat dekuju, kdyby se objevili nejake potize, tak se jeste prihlasim!
Jeste jednou velky dik!

Jeste jednou velky dik!
- 15 Ún 2010 11:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Tak hotovo 
EDIT: Budem jeste pokracovat?
EDIT: Budem jeste pokracovat?
- 15 Ún 2010 10:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
- 15 Ún 2010 09:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Zdravim,
muzeme pokracovat v leceni. Pocitac nevykazuje zadne zvlastni chovani .. zadny restarty, dlouhej nabeh systemu, nic takoveho ..
Tak jaky bude dalsi krok?
Diky!
muzeme pokracovat v leceni. Pocitac nevykazuje zadne zvlastni chovani .. zadny restarty, dlouhej nabeh systemu, nic takoveho ..
Tak jaky bude dalsi krok?
Diky!
- 13 Ún 2010 20:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Tak dva pokusy a porad to same .. musim ted od pocitace a budu to resit az v pondeli dopoledne. Tak snad Vas jeste zastihnu a dotahnem to do konce.
Prozatim velkej dik!
Prozatim velkej dik!
- 13 Ún 2010 19:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Ja sem net radsi vypnul abych to ochranil bez avastu 
Zkusim znova s netem a dam sem log ..
A pak pro dnesek podekuju a budu muset koncit, ale urcite se jeste v pondeli ozvu a budem pokracovat asi co?
Zkusim znova s netem a dam sem log ..
A pak pro dnesek podekuju a budu muset koncit, ale urcite se jeste v pondeli ozvu a budem pokracovat asi co?
- 13 Ún 2010 19:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Opět zcela to samé.
Mohlo by to být tím, že to po mě chce vypnput Avast, tak radsi vytahnu kabel pri vypnutym avastu a potom mi combo pise, ze bez pripojeni k netu nemuze udelat bod opravy? .. jinak zadny znamky divnyho chovani ..
Mohlo by to být tím, že to po mě chce vypnput Avast, tak radsi vytahnu kabel pri vypnutym avastu a potom mi combo pise, ze bez pripojeni k netu nemuze udelat bod opravy? .. jinak zadny znamky divnyho chovani ..
- 13 Ún 2010 19:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Tak jsem zkusil dvakrat, pokazde neuspesne.
Combofix udelal 50 fazi a kdyz nabehne "Mazu soubory" tak se PC restartoval.
Po nabehnuti zahlasil windows zavazny problem:
BCCode : 19 BCP1 : 00000020 BCP2 : 88E89000 BCP3 : 88E89418
BCP4 : 1A830000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
Combofix udelal 50 fazi a kdyz nabehne "Mazu soubory" tak se PC restartoval.
Po nabehnuti zahlasil windows zavazny problem:
BCCode : 19 BCP1 : 00000020 BCP2 : 88E89000 BCP3 : 88E89418
BCP4 : 1A830000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
- 13 Ún 2010 18:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
pokracovani:
C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files\{5617ECA9-488D-4BA2-8562-9710B9AB78D2}\TDF\Data\Module_Option.mx (Adware.DoubleD) -> Quarantined and deleted successfully.
C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files ...
C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files\{5617ECA9-488D-4BA2-8562-9710B9AB78D2}\TDF\Data\Module_Option.mx (Adware.DoubleD) -> Quarantined and deleted successfully.
C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files ...
- 13 Ún 2010 18:10
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Hotovo, trvalo to 50 min, 371 skodlivejch :lol:
Jeste avast v prubehu nasel dva trojany, tak sem presunul to truhly ..
Po restartu poprvy nenajelo .. podruhy uz jo ..
LOG:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3732
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 6.0.2900.5512
13.2 ...
Jeste avast v prubehu nasel dva trojany, tak sem presunul to truhly ..
Po restartu poprvy nenajelo .. podruhy uz jo ..
LOG:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3732
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 6.0.2900.5512
13.2 ...
- 13 Ún 2010 17:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Tak tady je:
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Borisek at 2010-02-13 16:59:24
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 4 GB (3%) free of 120 GB
Total RAM: 1918 MB (76% free)
HijackThis download failed ...
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Borisek at 2010-02-13 16:59:24
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 4 GB (3%) free of 120 GB
Total RAM: 1918 MB (76% free)
HijackThis download failed ...
- 13 Ún 2010 15:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Jsem z5. Tak pry nabehne i system. Za chvili dorazi ke me i s tou jeho prozranou krabici 
Mam pak udelat RSIT z nouzaka nebo z klasickyho rezimu?
Mam pak udelat RSIT z nouzaka nebo z klasickyho rezimu?
- 13 Ún 2010 11:30
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
OK, provedu, prihlasim se kolem 16.00 a zacne se resit 
- 13 Ún 2010 11:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vir v operační paměti
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4623
Re: Vir v operační paměti
Dobry den, diky ze jste se mne ujal ;)
Naposledy system (WIN XP) NEnajel, nouzovy rezim ANO. Ale pak jsem musel odejit a jel mu antivir po restartu systemu .. pak mi jeste volal, ale nedokazal poradne popsat co se deje, zrejme avast nasel vir ale opravit jej nedokazal .. tak zem mu rek at uz s tim ...
Naposledy system (WIN XP) NEnajel, nouzovy rezim ANO. Ale pak jsem musel odejit a jel mu antivir po restartu systemu .. pak mi jeste volal, ale nedokazal poradne popsat co se deje, zrejme avast nasel vir ale opravit jej nedokazal .. tak zem mu rek at uz s tim ...
Přispějete na provoz fóra?