Nalezeno 16 výsledků hledání

od Barta
16 Led 2013 20:53
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s monitorem
Odpovědi: 1
Zobrazení: 873

Problém s monitorem

Zdravím,
nevím si rady s následujícím problémem:
Monitor ASUS MM19SE má uprostřed hlášku ISP po celou dobu od zapnutí. (viz. foto)
https://dl.dropbox.com/u/44087980/IMAG0034.jpg
Pod hláškou funguje obraz normálně. Tlačítka na monitoru nereagují ani jedno.
Nikde jsem nevygooglil co by to mohlo ...
od Barta
15 Ún 2010 11:52
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Mockrat dekuju, kdyby se objevili nejake potize, tak se jeste prihlasim!

Jeste jednou velky dik! :worship: :worship: :worship:
od Barta
15 Ún 2010 11:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Tak hotovo :)

EDIT: Budem jeste pokracovat?
od Barta
15 Ún 2010 10:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Neni :(
od Barta
15 Ún 2010 09:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Zdravim,
muzeme pokracovat v leceni. Pocitac nevykazuje zadne zvlastni chovani .. zadny restarty, dlouhej nabeh systemu, nic takoveho ..

Tak jaky bude dalsi krok?

Diky!
od Barta
13 Ún 2010 20:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Tak dva pokusy a porad to same .. musim ted od pocitace a budu to resit az v pondeli dopoledne. Tak snad Vas jeste zastihnu a dotahnem to do konce.

Prozatim velkej dik!
od Barta
13 Ún 2010 19:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Ja sem net radsi vypnul abych to ochranil bez avastu :)

Zkusim znova s netem a dam sem log ..

A pak pro dnesek podekuju a budu muset koncit, ale urcite se jeste v pondeli ozvu a budem pokracovat asi co?
od Barta
13 Ún 2010 19:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Opět zcela to samé.
Mohlo by to být tím, že to po mě chce vypnput Avast, tak radsi vytahnu kabel pri vypnutym avastu a potom mi combo pise, ze bez pripojeni k netu nemuze udelat bod opravy? .. jinak zadny znamky divnyho chovani ..
od Barta
13 Ún 2010 19:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Tak jsem zkusil dvakrat, pokazde neuspesne.

Combofix udelal 50 fazi a kdyz nabehne "Mazu soubory" tak se PC restartoval.

Po nabehnuti zahlasil windows zavazny problem:

BCCode : 19 BCP1 : 00000020 BCP2 : 88E89000 BCP3 : 88E89418
BCP4 : 1A830000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
od Barta
13 Ún 2010 18:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

pokracovani:

C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files\{5617ECA9-488D-4BA2-8562-9710B9AB78D2}\TDF\Data\Module_Option.mx (Adware.DoubleD) -> Quarantined and deleted successfully.
C:\Documents and Settings\admistration\Local Settings\Temporary Internet Files ...
od Barta
13 Ún 2010 18:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Hotovo, trvalo to 50 min, 371 skodlivejch :lol:
Jeste avast v prubehu nasel dva trojany, tak sem presunul to truhly ..

Po restartu poprvy nenajelo .. podruhy uz jo ..

LOG:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3732
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 6.0.2900.5512

13.2 ...
od Barta
13 Ún 2010 17:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Tak tady je:

Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Borisek at 2010-02-13 16:59:24
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 4 GB (3%) free of 120 GB
Total RAM: 1918 MB (76% free)

HijackThis download failed ...
od Barta
13 Ún 2010 15:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Jsem z5. Tak pry nabehne i system. Za chvili dorazi ke me i s tou jeho prozranou krabici :)

Mam pak udelat RSIT z nouzaka nebo z klasickyho rezimu?
od Barta
13 Ún 2010 11:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

OK, provedu, prihlasim se kolem 16.00 a zacne se resit ;)
od Barta
13 Ún 2010 11:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir v operační paměti
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4628

Re: Vir v operační paměti

Dobry den, diky ze jste se mne ujal ;)

Naposledy system (WIN XP) NEnajel, nouzovy rezim ANO. Ale pak jsem musel odejit a jel mu antivir po restartu systemu .. pak mi jeste volal, ale nedokazal poradne popsat co se deje, zrejme avast nasel vir ale opravit jej nedokazal .. tak zem mu rek at uz s tim ...