nechal jsem to běžet v nouz. režimu nic to nenašlo byly smazány jen nějaké soubory v temp.
pustil jsem pak systém jako "čistý start" - jen windowsovské služby a věco které nešly nyní fungují.. po několika desítkách restartů a postupném přidávání jednotlivých programů do spouštěcí sekvence jsem ...
Nalezeno 15 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25 Zář 2015 08:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
- 24 Zář 2015 10:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
dobrý den,
neměl jsem nějakou sobu ntb u sebe.
Při spuštění combofixu vyskakuje hláška :
"Warning! - Error saving file "
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\SYSTEM
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\BCD!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\SOFTWARE!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\DEFAULT!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup ...
neměl jsem nějakou sobu ntb u sebe.
Při spuštění combofixu vyskakuje hláška :
"Warning! - Error saving file "
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\SYSTEM
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\BCD!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\SOFTWARE!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup\DEFAULT!
C:\windows\erdnt\Hiv-backup ...
- 14 Zář 2015 22:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
hlásí to převážně systemové soubory a aplikace (taskmgr.exe, ovládání hlasitosti, pozn. blok....) a také různé aplikace od Lenova...
- 14 Zář 2015 19:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
mám jako někde z netu stáhnout taskmgr.exe ? (dělal jsem obnovení integrity systémových souborů)
- 14 Zář 2015 06:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
smazáno... nezpozoroval jsem žádné změny...
- 13 Zář 2015 21:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 13.9.2015
Čas skenování: 21:41
Protokol: log Mbytes.txt
Správce: Ano
Verze: 2.1.8.1057
Databáze malwaru: v2015.09.13.04
Databáze rootkitů: v2015.08.16.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým ...
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 13.9.2015
Čas skenování: 21:41
Protokol: log Mbytes.txt
Správce: Ano
Verze: 2.1.8.1057
Databáze malwaru: v2015.09.13.04
Databáze rootkitů: v2015.08.16.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým ...
- 13 Zář 2015 19:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
Bohužel, žádná změna k lepšímu nenastala. Některé, programy přestávají "pracovat" (hlavně ty systémové nebo lenovácké)
- 12 Zář 2015 21:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
zde to je :
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Zdenek at 2015-09-12 22:32:21
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 684 GB (75%) free of 908 GB
Total RAM: 8055 MB (75% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Zdenek at 2015-09-12 22:32:21
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 684 GB (75%) free of 908 GB
Total RAM: 8055 MB (75% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
- 12 Zář 2015 20:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
OTM.exe hlásí tuhle chybu 

- 11 Zář 2015 21:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Zdenek at 2015-09-11 22:22:40
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 682 GB (75%) free of 908 GB
Total RAM: 8055 MB (54% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 22:22 ...
Run by Zdenek at 2015-09-11 22:22:40
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 682 GB (75%) free of 908 GB
Total RAM: 8055 MB (54% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 22:22 ...
- 10 Zář 2015 21:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Re: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
zde to je:
# AdwCleaner v5.007 - Logfile created 10/09/2015 at 22:37:41
# Updated 08/09/2015 by Xplode
# Database : 2015-09-10.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Username : Zdenek - NASA
# Running from : C:\Users\Zdenek\Desktop\adwcleaner_5.007.exe ...
# AdwCleaner v5.007 - Logfile created 10/09/2015 at 22:37:41
# Updated 08/09/2015 by Xplode
# Database : 2015-09-10.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Username : Zdenek - NASA
# Running from : C:\Users\Zdenek\Desktop\adwcleaner_5.007.exe ...
- 10 Zář 2015 20:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 3327
Prosím o kontrolu logu - "program přestal pracovat..."
zdravím..
nějak mi začal zlobit ntb občas přestane pracovat taskmgr.exe, stejně tak notepad.exe a další lenovo programy které ani nestihnu zaregistrovat když problikne že "program přestal pracovat a bude ukončen", nelze otevřít směšovač hlasitosti, nespustí se rychlé poznámky je to celý rozhašený ...
nějak mi začal zlobit ntb občas přestane pracovat taskmgr.exe, stejně tak notepad.exe a další lenovo programy které ani nestihnu zaregistrovat když problikne že "program přestal pracovat a bude ukončen", nelze otevřít směšovač hlasitosti, nespustí se rychlé poznámky je to celý rozhašený ...
- 26 Dub 2010 10:33
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kotrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1190
Re: prosím o kotrolu logu
Díky dnes se na to večer vrhnu.. 
- 25 Dub 2010 11:48
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kotrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1190
Re: prosím o kotrolu logu
Zdravím, něco smazáno zbytek v pořádku.
Jen tohle :
c:\windows\ S4608CB45.tmp
najdi a smaž.
Je tedy nějaký problém s PC ?
snad ne.
> nedou mi smazat některý soubory (installPackage.dtd v adresari ICQ.6) (ani programkem unlocker ktery maze pri restartu)
> a obas mi to prijde hrozne ...
Jen tohle :
c:\windows\ S4608CB45.tmp
najdi a smaž.
Je tedy nějaký problém s PC ?
snad ne.
> nedou mi smazat některý soubory (installPackage.dtd v adresari ICQ.6) (ani programkem unlocker ktery maze pri restartu)
> a obas mi to prijde hrozne ...
- 24 Dub 2010 17:20
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kotrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1190
prosím o kotrolu logu
ComboFix 10-04-21.01 - svancarz 24.04.2010 17:44:04.1.2 - x86
Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1033.18.1014.595 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\svancarz.LMC\My Documents\!!Personal!!\4system\combofix\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 antivirus system 2.70 *On-access ...
Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1033.18.1014.595 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\svancarz.LMC\My Documents\!!Personal!!\4system\combofix\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 antivirus system 2.70 *On-access ...
Přispějete na provoz fóra?