Tady je názor jednoho "obyčejného uživatele".
Vloni v tuto dobu byl na placce jednoho nejmenovaného počítačového časopisu ve verzi PC Tools Internet security(s Firewallem),v anglické verzi, s roční licencí,která mi teď právě vypršela.
Po ročním užívání na Win XP Pro,1Gb pamětí,Atholon 1533+ , 64Mb ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27 Črv 2010 10:17
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Názor na PCTools FW+
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 4627
Přispějete na provoz fóra?