Nalezeno 19 výsledků hledání

od dj_blade
29 Bře 2014 18:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Re: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Vše se tváří ok....jen ten conhost.exe tam stale zustal ale pokud říkáte že je to systém bude to ok. Mockrát děkuji za pomoc.
od dj_blade
29 Bře 2014 15:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Re: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Dobrý den, vše provedeno. Chcete ještě log?
od dj_blade
28 Bře 2014 22:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Re: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Zdravim,

on tam ten soubor fyzicky je, ale Virustotal ho nenasel dokud jsem ho neprokopiroval na tu plochu.

Zde log z RSIT:

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by ALENKA at 2014-03-28 22:59:47
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System ...
od dj_blade
28 Bře 2014 19:23
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Re: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Dobrý den, zde je log RSIT

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by ALENKA at 2014-03-28 19:14:02
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 359 GB (79%) free of 457 GB
Total RAM: 8086 MB (71% free)

Logfile of Trend Micro ...
od dj_blade
28 Bře 2014 11:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Re: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Dobrý den,

soubor conhost.exe nelze v systemu32 najit tak nesel otestovat. Musle jsem ho prekopirovat na flashdisk a pak sel teprve nalezt a virustotal nic nnenahlasil. Jinak Vim ze se jedna o systemovy soubor, ale nikdy neběžel v procesech. Navíc když k němu dám pordrobnosti nic se neděje.


Zde ...
od dj_blade
27 Bře 2014 21:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1576

Prosím o kontrolu logu - notebook stále na 100%

Dobrý den,


prosí o kontrolu logu. Navíc v procesech stále jede conhost.exe a při startu consent.exe. Předem díky za pomoc.

Zde log z RSIT:

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by ALENKA at 2014-03-27 20:57:59
Microsoft Windows 7 Home Premium Service ...
od dj_blade
07 Ún 2010 18:52
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Vsechno vypada ok.....defragmentace probehla a chkdsk taky bez sebemensich problemu,....jinak jsems e chtel optat USBFix my vytvoril slozky na disku C a nejdou smazat......to je jedinej problem jeste,.... :).
od dj_blade
07 Ún 2010 12:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Ted uz zadny :).Predtim byl problem jen s tim autorunem...a ted se zda PC v poradku.....je trosku pomalejsi pri spousteni a zavirani programu(a pri spusteni PC) a kdyz pustim jeden nebo druhy program na chyceni rootkitu tak to strasne dlouho trva to skenovani a vetsinou se sekne,.. jinak vse jede ...
od dj_blade
07 Ún 2010 12:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Rootrepeal trval pres 30hodin uff.....a take se zasekl....nebude jednodussi to radsi zformatovat :).At Vas tu zbytecne neotravuju.....
od dj_blade
05 Ún 2010 22:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Sken trval cely den...a znovu pri zalozeni logu se PC cele sekne....máte jiny napad....?
od dj_blade
05 Ún 2010 14:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Tak gmer mi někdy k ránu zkolaboval.....takže ted ho musim pustit znovu nepodarilo se mi zalozit log.....
od dj_blade
04 Ún 2010 23:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

Ty jo masakr....porad jeste jede ten Gmer........log bude asi az zitra rano.....
od dj_blade
04 Ún 2010 21:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

juknu na nej zda nepujde maznout rucne.... zde je log z CF

ComboFix 10-02-03.08 - Owner 04.02.2010 21:23:58.2.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.3070.2640 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Owner\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c ...
od dj_blade
04 Ún 2010 21:16
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe
Odpovědi: 24
Zobrazení: 6088

Re: Prosim o kontrol logu...autorun.inf a ketonneker.exe

M-AUDIO je moje zvukova karta.....takze to je ok...a SPRINX je CRM system..ale je uz dvno odinstalovanej....ale vir to neni..Ted jdu na ten CF.