Dobrý den,
tak už snad zbývá jen ten problém mezi klávesnicí a židlí, ten je ovšem obrovský a tězko odstranitelný.
Ještě jsem zkusil odinstalovat AVG9 bussines edition a nahradit free Avastem a řekl bych že je cítit zásadní rozdíl, AVG9 asi vyžaduje rychlý stroj.
Mockrát děkuji za vynikající ...
Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Bře 2010 11:16
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
- 23 Bře 2010 10:04
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
odinstaloval jsem pomocií CCleanru spoustu balastu, zakázal jsem po spuštění skoro vše. Řekl bych, že je situace viditelně lepší.
Zajímalo by mne, zda můžete zvenčí nějak posoudit zabezpečení mého PC, eventuelně celé sítě, a co doporučujete pro otestování zabezpečení.
Děkuji mnohokrát ...
odinstaloval jsem pomocií CCleanru spoustu balastu, zakázal jsem po spuštění skoro vše. Řekl bych, že je situace viditelně lepší.
Zajímalo by mne, zda můžete zvenčí nějak posoudit zabezpečení mého PC, eventuelně celé sítě, a co doporučujete pro otestování zabezpečení.
Děkuji mnohokrát ...
- 22 Bře 2010 11:20
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
děkuji za odpověď, nevšiml jsem si, že přišla už v pátek.
Ještě k bodu 3) v minulém reportu - MDM se mně podle microsoftího návodu nepodařilo sestřelit, popis jejich cesty v key struktuře se neshoduje s tím co mám na PC. Ještě se na to podívám později, zatím jsem to zkusil zastavit ve ...
děkuji za odpověď, nevšiml jsem si, že přišla už v pátek.
Ještě k bodu 3) v minulém reportu - MDM se mně podle microsoftího návodu nepodařilo sestřelit, popis jejich cesty v key struktuře se neshoduje s tím co mám na PC. Ještě se na to podívám později, zatím jsem to zkusil zastavit ve ...
- 19 Bře 2010 12:00
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
děkuji za laskavost a trpělivost, pokud dovolíte měl bych pár otázek týkajících se běžících procesů:
1) Předpokládám, že všechny procesy, které jsou spuštěny z C:\Windows\System32\ patří k systému a není zdrávo s nimi laborovat. Není mi jasné co dělá svchost a proč běží v několika ...
děkuji za laskavost a trpělivost, pokud dovolíte měl bych pár otázek týkajících se běžících procesů:
1) Předpokládám, že všechny procesy, které jsou spuštěny z C:\Windows\System32\ patří k systému a není zdrávo s nimi laborovat. Není mi jasné co dělá svchost a proč běží v několika ...
- 19 Bře 2010 10:59
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
omlouvám se, že jsem na ten log z RSitu zapomněl, přikládám ho níže. Je tam spousta běžících procesů o kterých bohužel nevím co provádějí a mám strach je zastavit.
Ještě jednou mockrát děkuji za poskytnutou podporu a srdečně Vás zdravím.
Wimmer
Logfile of random's system information ...
omlouvám se, že jsem na ten log z RSitu zapomněl, přikládám ho níže. Je tam spousta běžících procesů o kterých bohužel nevím co provádějí a mám strach je zastavit.
Ještě jednou mockrát děkuji za poskytnutou podporu a srdečně Vás zdravím.
Wimmer
Logfile of random's system information ...
- 18 Bře 2010 11:37
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
konečně jsem se dostal k finálnímu čištění podle Vašeho návodu v předposledním příspěvku. Všechny doporučené postupy fungovaly bez problémů. PC teď jde jakž tak, (je to ovšem starší stroj s pouze půl GB RAM, takže se o něj nedá nic moc očekávat).
Děkuji mnohokrát za Váš přístup a ...
konečně jsem se dostal k finálnímu čištění podle Vašeho návodu v předposledním příspěvku. Všechny doporučené postupy fungovaly bez problémů. PC teď jde jakž tak, (je to ovšem starší stroj s pouze půl GB RAM, takže se o něj nedá nic moc očekávat).
Děkuji mnohokrát za Váš přístup a ...
- 17 Bře 2010 10:50
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Díky za bleskurychlou odpověď.
Na defragmentaci používám windowsovský defrag, jde neskutečně pomalu, tak to přeruším a nasadím Vámi doporučený jkdefrag. Pak se pustím do ostatních úkolů a zítra Vám pošlu zprávu.
Hluboce se klaním a srdečně zdravím
Wimmer
Na defragmentaci používám windowsovský defrag, jde neskutečně pomalu, tak to přeruším a nasadím Vámi doporučený jkdefrag. Pak se pustím do ostatních úkolů a zítra Vám pošlu zprávu.
Hluboce se klaním a srdečně zdravím
Wimmer
- 17 Bře 2010 09:56
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
přikládám odkaz na výsledek Virus total:
http://www.virustotal.com/cs/analisis/f20fc132d17e896244431a70e8cbebf18ea8e41bf536770d9af4678785204555-1268815052
Vypadá to, že viry nejsou. Co se týče defragmentace, ta už dlouho nebyla, dnes ji spustím.
Dnes jsem si všiml, že ve správci úloh ...
přikládám odkaz na výsledek Virus total:
http://www.virustotal.com/cs/analisis/f20fc132d17e896244431a70e8cbebf18ea8e41bf536770d9af4678785204555-1268815052
Vypadá to, že viry nejsou. Co se týče defragmentace, ta už dlouho nebyla, dnes ji spustím.
Dnes jsem si všiml, že ve správci úloh ...
- 16 Bře 2010 11:20
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
použiljsem ComboFix, nic zvláštního se nestalo, přikládám výpis logu:
ComboFix 10-03-15.05 - wi 16.03.2010 10:33:08.1.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.511.175 [GMT 1:00]
Spuštěný z: l:\_zdroje\Antiviry\ComboFix\Potvora.exe
AV: AVG Anti-Virus ...
použiljsem ComboFix, nic zvláštního se nestalo, přikládám výpis logu:
ComboFix 10-03-15.05 - wi 16.03.2010 10:33:08.1.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.511.175 [GMT 1:00]
Spuštěný z: l:\_zdroje\Antiviry\ComboFix\Potvora.exe
AV: AVG Anti-Virus ...
- 15 Bře 2010 12:43
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověď, bohužel jsem stálý štvanec, musím teď domů, udělám vše v klidu až zítra.
Děkuji zapochopení a srdečně zdravím
Wimmer
děkuji za rychlou odpověď, bohužel jsem stálý štvanec, musím teď domů, udělám vše v klidu až zítra.
Děkuji zapochopení a srdečně zdravím
Wimmer
- 15 Bře 2010 11:48
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Druhá část odpovědi:
Příloha 2
GMER1
GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-03-10 20:11:08
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\wi\LOCALS~1\Temp\kxtdapow.sys
---- System - GMER 1.0.15 ----
SSDT \??\C:\DOCUME~1\wi\LOCALS~1\Temp\SAS ...
Příloha 2
GMER1
GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-03-10 20:11:08
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\wi\LOCALS~1\Temp\kxtdapow.sys
---- System - GMER 1.0.15 ----
SSDT \??\C:\DOCUME~1\wi\LOCALS~1\Temp\SAS ...
- 15 Bře 2010 11:44
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Re: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den,
velmi se omlouvám za prodlevu odpovědi, trochu jsem chodil po doktorech a ty scany mně šly opomalaji než jsem předpokládal.
Podle návodu jsem provedl scan pomocí SAS a výsledek přikládám níže, pak jsem ještě nainstaloval GMER a provedl oba scany, výsledky také přikládám. Možná jsem ...
velmi se omlouvám za prodlevu odpovědi, trochu jsem chodil po doktorech a ty scany mně šly opomalaji než jsem předpokládal.
Podle návodu jsem provedl scan pomocí SAS a výsledek přikládám níže, pak jsem ještě nainstaloval GMER a provedl oba scany, výsledky také přikládám. Možná jsem ...
- 05 Bře 2010 11:48
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 4273
Prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu. Díky.
Dobrý den, prosím o kontrolu logu, PC jde pomalu, přitom graf zátěže procesoru a paměti nejsou na maximu. Harddisk vykazuje aktivitu skoro pořád.
Předem mnohokrát děkuji. Wimmer
Přikládám log RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by wi at 2010-03-05 ...
Předem mnohokrát děkuji. Wimmer
Přikládám log RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by wi at 2010-03-05 ...
Přispějete na provoz fóra?