Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

CCleaner

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
ab021
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 323
Registrován: 11 lis 2007 15:54

CCleaner

#1 Příspěvek od ab021 »

Dobrý večer.
Mám taký problém, že sa snažím pravideľne čistiť PC CCleanerom. Doteraz som čistil len čističom. V piatok som prečistil aj registre a PC mi tak zblbol, stratili sa mi ikony z plochy, ale ikony neboli ani v adresári C:\Document and Settings\***\Plocha. Obnovil som OS zo zálohy - ikony nabehli, ale po spustení programu Adobe Reader opäť zmizli. Adobe Reader mám v D:. CCleaner mám nastavený tak, aby čistil všetky disky. Neviem, čo sa stalo. Už uvažujem nad formátom. Nainštaľované programy sú zatiaľ v poriadku a ide ich spustiť zo štartu. Mám Win XP Pro. THX

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: CCleaner

#2 Příspěvek od rousini »

Já mám CCleanerem jen pozitivní zkušenosti, ale setkal jsem se už s reakcemi ve stylu totálně rozhašený vs. zkolabovaný systém...
Taky jsem četl pojednání o naprosté zbytečnosti čistit registry, je to něco jako snažit se udržovat nádrž hovnocucu v sterilním stavu...
Takže nejlepší bude nechat ho mazat cookies, vysypat koš, takový ty babský práce.

Zkusil bych ještě jednou obnovit zálohu a nějaký jiný PDF prohlížeč nainstalovat do ProgFiles.
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: CCleaner

#3 Příspěvek od sudanec »

Pred cistenim registrov vas program CCleaner vyzve k ich zalohe. Staci obnovit zalohu.
Obrázek

ab021
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 323
Registrován: 11 lis 2007 15:54

Re: CCleaner

#4 Příspěvek od ab021 »

Obnovil som zálohu a keď zmizli ikony z plochy, tak som ich obnovil z fungujúcich programov a zatiaľ to funguje a ide aj Adobe Reader. Skúsim namiesto CCleaneru nainštaľovať pr. TuneUp. Nemám s ním však žiadne skúsenosti a neviem, či aj ten nie je schopný rozhasiť celý systém. Až má niekto skúsenosti s ním podeľte sa s nimi. THX

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: CCleaner

#5 Příspěvek od sudanec »

Ak vam system rozbil ccleaner, radsej by som neskusal nic ine, lebo budete mat zrejme divny alebo poskodeny system. Nepoznam totiz ziaden zdravy system, ktory by ccleaner pri spravnom pouzivani poskodil.
Obrázek

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: CCleaner

#6 Příspěvek od cernohous13 »

Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: CCleaner

#7 Příspěvek od sudanec »

Obrázek

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: CCleaner

#8 Příspěvek od cernohous13 »

:D Máš pravdu
James008 píše:Pokud by nekdo touzil po pekne prirucce v ceskem jazyce, staci
se podivat zde: http://jnp.zive.cz/Clanky/Prirucka-do-k ... fault.aspx
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Odpovědět