Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Sandboxie

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Milan12300
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 13 led 2012 21:41

Sandboxie

#1 Příspěvek od Milan12300 »

Zdravím,
používám poslední verzi 8 (na novější odmítám přejít) a mám vypnuté léčení.

K tomu ještě veškerá má webová a testovací aktivita probíhá pouze v Sandboxie. Pokud stáhnu (v izolovaném prostředí) nějaký soubor, který ESET detekuje jako škodlivý, spustit se mi ho podaří až poté, co na chvíli vypnu ochranu ESETU. Vím, mohl bych přidat výjimku, ale na tu krátkou dobu je rychlejší tu ochranu vypnout úplně.

Nešla by přidat do nastavení ESETU možnost, aby i infikované soubory šly v Sandboxie otevřít?

Pokud by se tak opravdu stalo, nemohli byste, prosím, dát tuto dodatečnou funkci i do další verze 8? Kvůli tomu předělanému rozhraní od verze 9 se mi ten program přestal líbit.

Díky

Tatry03
Rádce
Rádce
Příspěvky: 1164
Registrován: 22 srp 2009 18:06

Re: Sandboxie

#2 Příspěvek od Tatry03 »

Obavam sa, ze takuto funkciu do svojho AV (takmer urcite nie do "Home" verzie) vyrobca neprida.
Ide o dost specificku poziadavku, ktoru bezny uzivatel nema preco potrebovat a navyse je vysledok dosiahnutelny uz teraz, aj ked inou cestou.
Taktiez implementovanie novej funkcie do starsej verzie programu nevidim realne.
Ono "vyznavaci" starsieho GUI (aj mne sa stale viac pozdava) mozu len dufat, ze 8-ka bude podporovana co najdlhsie. :-)

Ale pokial by sa naslo dost ziadatelov, mozno sa o zmene bude v ESETe diskutovat. Treba napisat na:
:arrow: https://esetcz.uservoice.com/
----

Odpovědět