Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podvodník na internetu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
o.blatouch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2016 12:03

Podvodník na internetu

#1 Příspěvek od o.blatouch »

Zdravím - mám špatnou zkušenost s jedním podvodníkem na sbazaru, poslala jsem peníze za věc a nic, přestal reagovat, nyní jsem ho dohledala znovu a ozvala se mu pod jiným e-mailem a ejhle č.ú. stejné a věci co prodává jsem dohledala na jiných bazarech a i obeslala všechny ty prodávající, kterí společné se mnou ty inzeráty nahlásili za podvodné, nyní ho mám opět chyceného na jiném e-mailu a čeká ode mně platbu za něco co nemá, a pravý majitel už tu věc dávno prodal, na policii jsem se taky informovala a prý to je jen přestupek, kamaráda napadlo, mu poslat do PC alespon vir, nevím dá se to? Fakt je to podvodník, už mi zase dnes 2x psal, a znovu mi poslal č.ú. to podvodné, na kterém jsem před 14 dny poslala peníze, už asi 10 skutečných majitelů mi potvrdilo, že se jedná o jejich věci a s sbazarem nemají nic společného. Prý by mu to takto aspon udělalo nějakou komplikaci, když se na toho podvodníka vůbec nemůže. Díky za rady.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodník na internetu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Je mi vás líto, my s tím ale nic nenaděláme. Musíte požádat správce stránek S-Bazarm aby ho zabanoval, přípdně věc oznámit Policii ČR. Na tohle je naše fórum krátké.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

o.blatouch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2016 12:03

Re: Podvodník na internetu

#3 Příspěvek od o.blatouch »

Tak to vše už se stalo, na policii je to zbytečné, protože prý na něj nemohou, až když by se jednalo o dost velkou částku, a na sbazaru jen smažou inzeráty a ten dotyčný si zkopíruje jiné a pod jiním e-mailem a jménem funguje a inkasuje za věci, které ani nikdy neměl, jen č.ú. má pořád stejné. No nic díky, je to hrůza dnes mi napsal asi 3x zda si tu věc koupím a že mi ji rezervuje a posílá mi znovu raději č.ú. , takže mi píše podvodník a nikdo na něj nemůže, na policii s vámi sepíšou protokol do měsíce vám odpoví, že pachatel je neznámý a možná za tři roky vás obešlou at jdete svědčit, a prý pak budete jen lítat po soudech. To mi bylo tak nějak v kostce řečeno. Aby na něj mohli muselo by toho být hodně a za velkou sumu.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodník na internetu

#4 Příspěvek od Rudy »

Njn. Pokud na něj nemohou oni, tím méně my. Na tomto fóru se staráme o PC bezpečnost a odvirování PC. Dál naše "prsty" nesahají.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

o.blatouch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2016 12:03

Re: Podvodník na internetu

#5 Příspěvek od o.blatouch »

Díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodník na internetu

#6 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno