Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

IKONY

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#16 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

mám to i tady - http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=3 ... 8ded98d5cf . Zatím jsem ten problém nevyřešil. Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#17 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

ten problém asi nevyřeším. Je něco špatně v registrech a ERUNT nepomáhá. Zálohu registru nemám. Nemůžu tam dát registr z VirtualBoxu. V registrech je vše zapsané. Moje nastavení, instalace programů apod. Tudy cesta nevede. Něco je tady - http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=11493 . Na 100% registr neznám.

caRrrnifex.
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 236
Registrován: 31 črc 2008 20:21

Re: IKONY

#18 Příspěvek od caRrrnifex. »

zdravím :)

na řešení problému budete muset přijít sám - při tolika postupech, které aplikujete, při různých kombinacích nastavení registru v kombinaci s av, aby se v tom čert vyznal, jaké nastavení je teď v systému platné

zkusil bych nejdříve zjistit ve virtuálním pc, jaké úpravy v OS/registrech vůbec dělá aplikace My Drives, zda nenapáchala nenávratné škody a proto jsou další pokusy o opravu neúspěšné, pak porovnejte nainstalované záplaty OS v živém a virtuálních stroji, zkuste zjistit, jaký vliv má na autorun nainstalovaný antivir apod.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#19 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

děkuji za rady. Nejsem odborník. Za odborníka se nepovažuji. Spíš jsem pokročilý uživatel a tak vše nevím. Něco o registrech vím, ale 100% je neznám. Snažím se na to přijít, na ten problém, ale zatím jsou moje snahy neúspěšné. Mám dojem, že aplikace My Drives se po odinstalaci po sobě neuklidí a něco zanechá v registrech.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#20 Příspěvek od Viruskill »

Dám-li v aplikaci My Drives jakoukoliv ikonu kromě čísla 11, tak se mi to změní. Ikonka číslo 12 v My
Drives má být označena číslem 11. Ikonka číslo 1 má být 0, takže posloupnost číslování je v aplikaci
My Drives špatná. U všech zobrazených ikonek to má být o číslo míň. Dám-li na mechaniku ikonku číslo
11, tak se mi objeví ikona číslo 43 ze shellu32. Zjistit proč, tomu tak je. Dám-li ikonku číslo 43, tak
se nezmění nic.
Přílohy
800x600.png
800x600.png (207.5 KiB) Zobrazeno 4348 x

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#21 Příspěvek od Viruskill »

Vyřešil jsem to zatím takto. Musím u aplikace „Icon Tweaker” kliknout na tlačítko RESTORE a pak se
mi objeví defaultní ikony - čísla 11 z knihovny shell32. Aplikaci „Icon Tweaker” pak odinstaluji a
registry ručně vyčistím. Ikonka číslo 11 se nemění při vsunutí média do mechaniky. Pak nainstaluji
aplikaci My Drives a přiřadím jim ikony.
Přílohy
„Icon Tweaker”.png
„Icon Tweaker”.png (71.03 KiB) Zobrazeno 4340 x

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#22 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

nevyřešil jsem to. To jsem si myslel. Dám médium CD či DVD do mechaniky a ikona se změní na defaultní - krabička s diskem - z knihovny shell32 - číslo 11. Po vysunutí mechaniky se ikona nevrátí zpět na ikonu, kterou jsem ji aplikací My Drives přiřadil. A znovu ji přiřadit aplikací My Drives nejde. Furt tam je ta defaultní ikona. Soft restart nepomáhá. Ve SPRÁVCI ZAŘÍZENÍ ji odinstaluji a mechanika z TENTO POČÍTAČ zmizí. Dám ve SPRÁVCI ZAŘÍZENÍ vyhledat změny hardwaru, mechanika se objeví a s ní i ikona, kterou jsem aplikací My Drives přiřadil.

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#23 Příspěvek od cernohous13 »

Skoro mě mrzí, že nemám jen podobné problémy :shock: :hide:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#24 Příspěvek od Viruskill »

Odinstaloval jsem aplikaci My Drives v REVU a registry ručně vyčistil. Pak jsem udělal soft restart.
Před instalací aplikace „Icon Tweaker” jsem si udělal Bod obnovení. Zvolím ikonku číslo 44 a aplikuji ji.
U virtuálky se objeví. U SATA a PATA mechaniky taky. Při vysunutí média se ikonka nezmění. Při soft
restartu se ikonky nezmění a při vypnutí a zapnutí kompu taky ne. Defaultní ikonka číslo 11 je krabička
s diskem z knihovny shell32. V registrech je jim přiřazená jiná ikonka, než defaultní číslo 11, třeba
číslo 6. U SATA a PATA mechaniky se ikonky nemění. Dám-li média do mechanik, tak se také ikonky
nemění. Ve SPRÁVCI ZAŘÍZENÍ ji odinstaluji a mechanika z TENTO POČÍTAČ zmizí. Dám ve SPRÁVCI
ZAŘÍZENÍ vyhledat změny hardwaru, mechanika se objeví a s ní i ikona číslo 6 nebo kterou jsem ji v
registru přiřadil. Dám-li médium do mechaniky, tak se ikona změní na tu, kterou jsem ji přiřadil v
aplikaci „Icon Tweaker”. Při tvrdém restartu nebo vypnutí a zapnutí tam jsou mnou přiřazené ikonky
aplikací „Icon Tweaker”. Vyhledat změny hardwaru SPRÁVCI ZAŘÍZENÍ je jako tvrdý restart. V
aplikaci „Icon Tweaker” se klikne myší na ICONS, pak na kartu DRIVES a poté na CD-ROM drive.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#25 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

pokaždý se mi to chová jinak. Mám v tom zmatek.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#26 Příspěvek od Viruskill »

V aplikaci „Icon Tweaker” zvolím ikony číslo 43 - hvězdičku a aplikuji ji. Objeví se tam 3 hvězdičky. Udělám soft restart a mám tam 3 ikony číslo 25 - monitor. Koukal jsem do registru a jsou tomu přiřazena čísla ikon 12 - integrovaný obvod. Ve SPRÁVCI ZAŘÍZENÍ odinstaluji 2 mechaniky a po vyhledání změny hardwaru se mechaniky se objeví a s ní i ikony s číslami 12 - integrovaný obvod. Po soft restartu tam jsou ikony s číslami 12 - integrovaný obvod. V aplikaci „Icon Tweaker” znovu zvolím ikony číslo 43 - hvězdičku a aplikuji je. Nemá to vliv. Furt tam jsou integráče.
Přílohy
Slepeno.jpg
Slepeno.jpg (77.69 KiB) Zobrazeno 4306 x

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#27 Příspěvek od Viruskill »

V aplikaci „Icon Tweaker” jdou mechanikám přidělit dané ikonky, ale v registru v podklíči DefaultIcon
musí být cesta k defaultní ikoně číslo 11 - C:\Windows\system32\shell32.dll,11 . Dám soft restart a
objeví se tam 3 ikony číslo 25 - monitor. V aplikaci „Icon Tweaker” zvolím ikony číslo 43 - hvězdičku a
objeví se tam u mechanik.

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#28 Příspěvek od Viruskill »

Aplikaci „Icon Tweaker” odinstaluji a po soft restartu se mi tam objeví ikony číslo 25 - monitor.
Screen přikládám. Kde to je v registrech? Udělám soft restart a nemění se nic. Ve SPRÁVCI
ZAŘÍZENÍ odinstaluji mechaniku s písmenem E a po vyhledání změny hardwaru se mechanika se objeví a
s ní i ikona monitoru, číslo 25. V podklíči DefaultIcon - C:\Windows\system32\shell32.dll,22 - dám
lupu a po soft restartu se nic neděje. Ikona číslo 22 se objeví až po tvrdém restartu.
Přílohy
Monitor.png
Monitor.png (65.19 KiB) Zobrazeno 4304 x

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#29 Příspěvek od Viruskill »

Po zapnutí kompu se mi tam objeví u mechanik lupy - ikonky číslo 22. Po vložení média se mi tam objeví ikonka číslo 25 a po vyjmutí média se to nezmění. Přikládám screeny.
Přílohy
Prázdné mechaniky.png
Prázdné mechaniky.png (69.79 KiB) Zobrazeno 4295 x

Uživatelský avatar
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 bře 2014 17:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IKONY

#30 Příspěvek od Viruskill »

Další screen.
Přílohy
Vložené médium.png
Vložené médium.png (70.76 KiB) Zobrazeno 4295 x

Zamčeno