Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vyskakování oken

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
jeenda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2009 18:01

Vyskakování oken

#1 Příspěvek od jeenda »

Dobrý večer, občas se mi zblázní pc a začnou problikávat malá okna / Přehrát automaticky / ani se nedá skoro přelousnot co naskakuje za okno jak je to rychlé, Rezervované místo systémem /K/ , Přitom mám jenom disk C,D pak je rezerv,sys.G, pak disk H a I ?
Přílohy
Bez názv2.jpg
Bez názv2.jpg (14.93 KiB) Zobrazeno 3201 x

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Vyskakování oken

#2 Příspěvek od motji »

Zdravím,
nejsem odborník,ale třeba se nám podaří na to přijít :)
Podívejte se do správce disků, kolik oddílů tam máte.
Ve chvíli, kdy to pc píše, děláte s ním co? Máte vysledované že se to opakuje v nějakých případech? Připojujete občas nějaké usb nebo externí disky?
Jaký máte systém? Nemáte náhodou 64b?
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

jeenda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2009 18:01

Re: Vyskakování oken

#3 Příspěvek od jeenda »

Tak jsem v tom trochu bádal a bude to v těch discích, nebo spíše systémech. Mám dva stejné disky a na tom prvním jsem měl Win 32bit a na druhém co používám 64bit, jenže se mi to jednou kdysi poondilo, ty systémy jsem instaloval extra po jednom disku a pak je tam dal oba a spouštěl podle Bootování který jsem chtěl, ale po jednom zborcení jsem dal opravu win. a zůstaly tam ty disky oba a od těch dob to asi bude zlé. To vyskakování oken sice nastalo až poslední době. Dnes jsem zjistil ve správci disků jak dám odebrat USB tak se u rezerv systému začnou měnit písmenka začnou přeskakovat mezi sebou G - G nahoru a dolu a to je právě to naskakování těch oken :D . Asi budu nucen konečně něco udělat a provédst znovu instalaci Win :cry: Za tu dobu je tam tuho už moc a bude to fuška, ale co se dá dělat, děkuji za radu :idea:
Přílohy
disky2.jpg
disky2.jpg (116.66 KiB) Zobrazeno 3173 x

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Vyskakování oken

#4 Příspěvek od motji »

Vy máte win7, že? Já nejsem odborník,ale co jsem googlila, tak systém si vytváří jeden oddíl, odkud bootuje systém, ale normálně bývá skrytý.
Je možné že se to teď u Vás nějak pere. Netroufnu si poradit co s tím. Co jsem vyčetla, pokud disk zformátujete přes instalačku win xp, nebudou se Vám pak tyto oddíly ukazovat.Ale musíte vše nainstalovat znovu a to nevím, zda se Vám chce :D
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

jeenda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2009 18:01

Re: Vyskakování oken

#5 Příspěvek od jeenda »

Je pravda, že dříve se mi sem necpaly žádné disky rezervované systémem, ale to bylo po přeinstalování na Win 7 z XP , jenže už jsem instaloval sedmičku vícekrát a bylo mi divné že se tu najednou vyskytl rezervní disk člověk si říká taková ztráta místa :evil: , ale když to není vidět tak to tak nebolí :) no asi se musím odhodlat a udělat pořádek na discích :roll: ještě jednou dík za radu Honza

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Vyskakování oken

#6 Příspěvek od motji »

Tak záleží jak dlouho systém máte. když pár dní vydržíte, poslala jsem sem kolegu MiliNesse, ale je dost zaneprázdněný :(
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: Vyskakování oken

#7 Příspěvek od MiliNess »

Napiš mi, co kde přesně je a v RegEditu vyexportuj klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices.
Z jakého disku nyní zavádíš systém?
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

jeenda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2009 18:01

Re: Vyskakování oken

#8 Příspěvek od jeenda »

Teď mi to samo botuje z disku1 podle toho obrázku v příloze. Ten 32bit jsem nezkoušel extra nabodovat jsem raděj, že to načítá takhle, tu 32 jsem měl hlavně kvůli satelitu, už ho nepoužívám. Zrušit bych ho , ale nechtěl.

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: Vyskakování oken

#9 Příspěvek od MiliNess »

Těm dvěma prvním oddílům na discích, odeber ve správě disků písmenko.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

jeenda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2009 18:01

Re: Vyskakování oken

#10 Příspěvek od jeenda »

MiliNess píše:Napiš mi, co kde přesně je a v RegEditu vyexportuj klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices.
Z jakého disku nyní zavádíš systém?
Vyexportovat tj odstranit nebo jenom export?
Taky jsem zkoušel odebrat ta písmenka jako první je tam G na obou a paj je tam teda H na nule a C na dalším já odebral to první G které mrkalo /blikalo/ a pořád to žvejká a nedá se dál nic udělat ve správě disků budu restartovat u uvidím tak zatím ok po restartu se ztratilo i to G od té druhé rezervy systému a přestalo to blikat mezi sebou a je po oknech zatím teda snad napořád je to OK :thumbsup:

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Vyskakování oken

#11 Příspěvek od motji »

Export toho klíče :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět