Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problém se zvukem windows xp

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

problém se zvukem windows xp

#1 Příspěvek od olcit »

Fakt už si nevím rady se zvukem. Při přehrávání filmů je velmi hlasitě slyšet hudba a ostatní zvuky, ale hlas lidí je naprosto potichu. Stejné je to v přehrávači KM player, WMP 11, z DvD mechaniky, nebo z disku. Přeinstaloval jsem kodeky i realtek a nic. Pokud by jste někdo znal radu, byl bych blahem bez sebe. (notebook je Fujitsu/siemens)...Děkuji
olcit

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se zvukem windows xp

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
toto je vacsinou podla mna vecou kvality zvuku, kvality kabelaze, kvality reproduktorov a nastavenia vysok, stredov, basov a takych srand. Teda, orientoval by som sa skor tymto smerom ako k ovladacom ci kodekom.
Obrázek

olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

Re: problém se zvukem windows xp

#3 Příspěvek od olcit »

Jedná se o notebook, tak že kabely tam nejsou. Výšky, středy a basy s tim nemají nic společného. To by byl zkreslený zvuk celkově. Tady to vypadá, jako když jedna zvuková stopa je uplně potichu a druhá na hlas. Ale já nenašel, že by se někde zvuko.stopy daly jednotlivě zesilovat. Dělaji to všechny videa (dokonce i z you tube).
olcit

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se zvukem windows xp

#4 Příspěvek od sudanec »

0K. Deje sa to od kupy notebooku, alebo to zacalo po nejakom zasahu do systemu?
Obrázek

olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

Re: problém se zvukem windows xp

#5 Příspěvek od olcit »

Tak tohle už těžko zjistim. Dostal jsem ho až nedávno v práci a už to prý dělá aspoň půl roku. Pokoušel jsem se i vrátit v systému-kam až to šlo, ale stejně to nepomohlo. Nevim, hlavně mam strach, jestli není načatá zvuková karta.
olcit

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se zvukem windows xp

#6 Příspěvek od sudanec »

0K. Bol PC odkedy ho mate kontrolovany na pritomnost malware u nas na fore? Ak nie, zaslite log z RSIT, ak ano, tak link na toto vlakno.

Kedze ste notebook dostali v praci, odporucam kontaktovat vase IT oddelenie - predsalen su plateni za to, aby riesili podobne problemy, maju k PC priamy pristup a vedia presne, co tam je, nie je a ma byt.
Obrázek

olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

Re: problém se zvukem windows xp

#7 Příspěvek od olcit »

U nás v práci nemáme IT oddělení. Jsme restaurace a já dělám provozního.
Vir v pc určitě není. Prohnal jsem ho už všema možnejma kontrolama. Je vyčištěnej a všechno ostatní šlape jak má.
Myslel jsem, kdyby se ozval někdo, kdo se už s podobným problémem setkal a jak ho řešil?
olcit

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se zvukem windows xp

#8 Příspěvek od sudanec »

Prave, tento problem som riesil niekolko desiatok krat, a vzdy bol nakoniec problem v parametroch, ktore som uviedol vyssie. Ak ich teda vsetky vylucujete, necham priestor kolegom.
Obrázek

olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

Re: problém se zvukem windows xp

#9 Příspěvek od olcit »

Já jsem vám moc vděčnej, že se mnou ztrácíte čas. Jen se snažim vyloučit jasný věci.
_Kabely notebook nemá...nemá přídavný repra.
_Kvalita reproduktoru je slušná, hudební soubory přehrává super.
_Výšky středy a basy jsou nastaveny normálně, jinak by ovlivnily všechny zvuky. Ale muzika i ostatní zvuky jsou naprosto čisté (jen lidi hejbou pusou na prázdno).
Na viry to skutečně nevypadá. Používám scaner Mwav, a pc čistim CCleanerem. Žádná jiná závada se neprojevuje.
olcit

olcit
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 29 lis 2006 01:24

Re: problém se zvukem windows xp

#10 Příspěvek od olcit »

Tak problém vyřešen!
pro ty komu by se stal stejný případ:
V pc je nainstalovaný nějaký program na prostorový zvuk (surround). Tak že jsem ho vypnul, teda všechny táhla jsem posunul z prava uplně vlevo, jako když zeslabuju zvuk na minimum. A světe div se?! Místo aby to nebylo slyšet vubec, tak vše běží normálně. Taková pitomost a já se s tim rvu už tejden. Omlouvám se, že jsem zdržoval. Pěkný den. :worship:
olcit

Odpovědět