Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘEŠENO

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Token
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 03 říj 2010 11:11

Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘEŠENO

#1 Příspěvek od Token »

Zdravím,

už delší dobu řeším jak odstranit vyskakovací pop-up okno Defense+ u mého Comoda 5 (verze 5.5.195786.1383) na Windows 7. Dělá mi to jen u prohlížení pdf souborů z flashdisku. Vždy, když otevřu nějaký pdf soubor a také během jeho prohlížení se mi objevují tyto okna:
http://i54.tinypic.com/jpu00g.png
http://i54.tinypic.com/2cwo9vn.png

Už jsem zkoušel snad všechno možné, vždy zvolím povolit a stejně to zanedlouho udělá znovu. Stejně i při možnosti považovat aplikaci za systémovou. Ani vrtání ve vlastnostech Defense+ jako třeba nastavení úrovně bezpečnosti z bezpečného režimu na režim čistého PC nepomohlo. Zkoušel jsem i přidat TC do důvěryhodných programů, avšak problém stále přetrvává. Už jsem i bádal na internetu, ale jediné, co jsem ohledně tohoto problému našel byla tato stránka:
http://forums.comodo.com/defense-sandbo ... 895.0.html

Avšak řešení jsem tam nenašel. Neví někdo co s tím? Má vůbec Defense+ nějaký hlubší význam, než oznamování nebezpečně vypadajících spouštěných souborů? Pokud ne, tak bych to radši vypnul úplně.


Předem děkuji za jakékoliv rady.
Naposledy upravil(a) Token dne 17 zář 2011 22:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)

#2 Příspěvek od mahajana »

zdravim :142:

Tohle nevyresite !! :84: CIS zamerne neveri souborum spustenych z externiho media :)

Token píše:
Avšak řešení jsem tam nenašel. Neví někdo co s tím? Má vůbec Defense+ nějaký hlubší význam, než oznamování nebezpečně vypadajících spouštěných souborů? Pokud ne, tak bych to radši vypnul úplně..
DOPORUCUJU NEVYPINAT :mrgreen: Defense+ ( alias HIPS) je hlavni obrana Comoda :)
tady mate info +celou napovedu CIS -->> http://translate.google.cz/translate?cl ... ction.html
Naposledy upravil(a) mahajana dne 17 zář 2011 21:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)

#3 Příspěvek od chodnik74 »

Dobrý večer :welcome:
Jedná se o normální jev,firewall vás pouze upozorňuje,že totalcommander chce přistupovat k souboru pdf a nebo zase Adobe k pdf...bude se vás asi ptát častěji..

Pokud nemáte zkušenosti s Firewallem,raději bych vám radil ho odinstalovat,protože pokud nevíte co děláte a vše mu povolíte,tak má nulovou účinnost...
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Token
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 03 říj 2010 11:11

Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)

#4 Příspěvek od Token »

Díky Vám oběma za rychlou odpověď. V tom případě to nechám tak jak to je. Já jen, že často pracuji právě s pdf soubory na flashdisku a tak jsem se toho chtěl nějakým způsobem zbavit. Nicméně se to budu snažit do budoucna nějak přetrpět a vynaložit víc sil do častějšího klikání. :-)


VYŘEŠENO!

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘE

#5 Příspěvek od chodnik74 »

Za oba nemáte za co :) Přeji dobrou noc :bye:
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Zamčeno