Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

program google chrome přestal pracovat

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
xrobat
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 22 čer 2013 09:56

Re: program google chrome přestal pracovat

#16 Příspěvek od xrobat »

systém mi ale nedovolí všechno smazat? bude vadit když to nebude komplet?
popř. čím to smazat aby Win7 neřvaly?

xrobat
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: 22 čer 2013 09:56

Re: program google chrome přestal pracovat

#17 Příspěvek od xrobat »

Rudy píše:Chrome zazálohujte pomocí ChromeBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ . Potom Chrome kompletně odinstalujte (podadresáře Chrome v c:\users\taborsky\appdata\local, c:\users\taborsky\appdata\roaming, c:\users\taborsky\data aplikací, c:\users\taborsky\local settings a v c:\program data musí být smazány). Pak proveďte novou, čistou instalaci Chrome a zpět ze zálohy nakopírujte pouze záložky a hesla.
1. zálohu jsem provedl
2. odinstalaci chrome taky
3. mazání pomocí Total Commanderu / Průzkumníka ... nešlo = systém nechtěl mazat některé soubory!!!
Přesto jsem to podnikl, ale výsledek byl, že ikony v liště nefukční, menu start zmizeli ikony ... + problémy přetrvaly!!!

Nečekal jsem a dal jsem bod obnovení na dnes 11:35!!!
Asi nutno začít znova?!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: program google chrome přestal pracovat

#18 Příspěvek od Rudy »

Máte-li k vašemu účtu plná práva, jde smazat vše. Může se stát, že nebudete mít do některých adresářů přístup. To lze vyřešit přidáním práv. Klik na danou složku pravým myšítkem>vlastnosti>zabezpečení. Tam přidáte možnost úplné řízení. Ty složky musí být bezpodmínečně smazány, jinak je akce zcela zbytečná.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

bramboracek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2017 21:24

Re: program google chrome přestal pracovat

#19 Příspěvek od bramboracek »

Rudy píše:Chrome zazálohujte pomocí ChromeBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ . Potom Chrome kompletně odinstalujte (podadresáře Chrome v c:\users\taborsky\appdata\local, c:\users\taborsky\appdata\roaming, c:\users\taborsky\data aplikací, c:\users\taborsky\local settings a v c:\program data musí být smazány). Pak proveďte novou, čistou instalaci Chrome a zpět ze zálohy nakopírujte pouze záložky a hesla.
zdravim,nechtel jsem zakladat nove vlakno nebot jsem mel podobny problem,pouze stim ze chrome jsem neodinstaloval a ani neudelal zalohu.Udelal jsem novou instalaci systemu (w7)a otazka zni zda ze slozky oldwindoows mohu vytahnout zalozky na liste.diky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: program google chrome přestal pracovat

#20 Příspěvek od Rudy »

To ano. Pokud jste v nastaveních neměl to svinstvo, potom to funguje. Ale jen v tomto případě.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět