Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM

#16 Příspěvek od Rudy »

Udělejte kompletní sken MBAM: http://www.malwarebytes.org/mbam.php a dejte log. Předem nic nemažte. Možná by neškodilo defragmentovat disk.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

DOKTORXP
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 led 2006 01:05

Re: VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM

#17 Příspěvek od DOKTORXP »

vysledky kontroly antivirovych programu.rar
(605.97 KiB) Staženo 43 x
Dobry den spoustel jsem tyto antivirove programy ESET ONLINE SCANNER, MALWAREBYTES ANTIMALWARE a KASPERSKY VIRUS REMOVAL TOOL a nejake viry mi to naslo, vysledky kontroly vam posilam ve forme obrazku JPG. Mimochodem jsem nainstaloval take novy defragmentacni nasroj OO Defrag Professional z internetove stranky http://www.qr.cz, je to jen 30 denni trial verze, ale program je vskutku vyborny (provedl jsem kompletni defragmetaci disku, jejich optimalizace, pak nejaky wipe disku, a take jsem spoustel defragmentaci a optimalizaci pevnych disku pri bootovani notebooku),....take jsem zkousel program EASYBCD, pomoci ktereho samozrejme podle navodu na internetu jsem premistil nevim jestli spravne oddil disku (system partition) primo na oddil meho HDD C:\ nebo nekde vedle oddilu C:\ jedou se mi to notebook uplne zamrzl, ale ted uz se zda v poradku no ?! Jeste vyzkousim jestli mi to pomohlo s tim zasekvanim pc her na oddilu pevneho dosku D:\ ktery jsem zmenil na dynamicky, jinak na oddilu disku C:\ (primarni, zakladni MBR) tak se to ukazuje v programu sprava disku, je vsechno v poradku. Zkousel jsem i znova restartovat BIOS na zakladni nastaveni. Jeste me napadlo jestli nemam porusene, chybne nebo smazane MFT, MBR ci strankovaci soubor systemu. Predem dekuji za pochopeni i za pripadne reseni mych potizi. Tomas L. alias DOKTORXP ?! -)) PS.: Chtelů bych se vas zeptat co to znamena wipe disku v tom programu OO DEFRAG PROFESSIONAL ma to funkce kterym poradne ani nerozumim a vycisteni tabulky MFT jde pry take v programu CCLEANER ale ja nevim co to znmamena a mimochodem mam dojem ze v predchozi verzi systemu jsem ji dokonce smazal ze systemu to jsem mel take system Windows 10 a to bylo asi pred 2 mesici....presne to bohuzel nevim, no ?! -))

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM

#18 Příspěvek od Rudy »

Wipe disku je bezpečné (neobnovitelné) smazání dat z disku a MFT je Master File Table.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět