Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

windows update

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
stepan74
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2008 19:13

Re: windows update

#16 Příspěvek od stepan74 »

No nevím, ale mám možnost vyrat si mezi bodem obnovení někdy v roce 2013 a pak dnes večer, nic jiného tam nemám... Napadá mě, nesmazaly se ty body tím čištěním? :?:
Každopádně jsem si všiml ještě toho, že obnovením by došlo ke smazání dvou ovladačů, které se tam musely nainstalovat teď večer, ale já nic takového neinstaloval... nerozumím tomu, ale je to na přiloženém obrázku v pořádku??
Přílohy
obn.jpg
obn.jpg (66.56 KiB) Zobrazeno 636 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: windows update

#17 Příspěvek od Rudy »

Jde o ovladače SCSI adaptéru a vzdálené plochy. Vy musíte vědět, k čemu SCSI používáte a ta vzdálená plocha slouží k přístupu na váš PC přes síť. K tomu existují programy (např. TeamViewer). Samotný PC by měl bez nich fungovat. Kdyby programy mazaly body obnovy, smazaly by všechny.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

stepan74
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2008 19:13

Re: windows update

#18 Příspěvek od stepan74 »

Zdravím, vůbec nevím co je SCSI, čili ani netuším k čemu to můžu používat, stejně tak vzdálenou plochu jsem nikdy nepoužíval...
Body obnovy tam prostě nemám, jen nějaké včerejší (ale s časem už po tom mazání) a jeden z 2013, což je záloha, kterou jem tehdy po instalaci systému udělal. Tak jak tak obnovu použít nemůžu. Nejdou ty aktualizace nějak přeinstalovat manuálně?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: windows update

#19 Příspěvek od Rudy »

SCSI (Small Computer System Interface) je rozhraní, k němuž se připojuje (dnes už pouze externí) zařízení. U některých základních desek se instaluje defaultně, takže ani nemusíte mít připojeno nějaké zařízení. Musel byste nejprve aktualizace odinstalovat a oak je nachat znovu načíst, stáhnout a nainstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

stepan74
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2008 19:13

Re: windows update

#20 Příspěvek od stepan74 »

Tak jsem nakonec našel, že to nebyl jen můj problém: http://www.zive.cz/poradna/windows-7-up ... tanswers=1

Vyřešeno, instalace té KB3168965 fungovala přesně jak píšou. Zase je to můj starý dobrý tichý počítač... :) Každopádně díky moc za ochotu i čas. Š.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: windows update

#21 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno