Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Padanie systému

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukasenko10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 čer 2016 11:48

Padanie systému

#1 Příspěvek od Lukasenko10 »

Dobrý deň. Včera sa mi stalo počas hrania hry, že mi počítač akoby zamrzol s hnedými čiarami. https://www.ukaz.cz/_GWv9w
Dnes počas prezerania PC bluescreen s popisom memory...
Dal som robiť memtest a našlo strašne veľa chýb (ešte prebieha, výsledok priložím.
Viete mi prosím povedať, či je to v RAM pamäti, alebo niečom inom? Ďakujem.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Padanie systému

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pokud není PC přetaktován a má RAMky alespoň ve 2 modulech, zkuste otestovat každý modul zvlášť. V případě přetaktování nejprve vraťte takt na default.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukasenko10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 čer 2016 11:48

Re: Padanie systému

#3 Příspěvek od Lukasenko10 »

Dobrý deň, nie, taktovaný nikdy nebol.
Áno mám dve RAM pamäte, zatiaľ prebieha test oboch naraz. Výsledok doložim, len už teraz je tam kopec chýb.

Môže byť (aj podľa odfoteneho obrázku), že RAM pamäť je vadna? Ci taký prejav nemá chybná RAM?

Lukasenko10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 čer 2016 11:48

Re: Padanie systému

#4 Příspěvek od Lukasenko10 »

Po skoro 4 hodinách som musel vypnuť už test, lebo som potreboval ísť na PC, no myslím si, že je to viac než vystižné:
http://oi63.tinypic.com/2s0jr6r.jpg

Viete mi prosím poradiť, ako mám ďalej konať?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Padanie systému

#5 Příspěvek od Rudy »

Pokud chybují oba moduly, na zkoušku je nahraďte jinými. Pokud chybuje pouze jeden, je-li to možné chvilku zkoušejte s ním a pokud systém nebude padat, vadný modul vyměňte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukasenko10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 čer 2016 11:48

Re: Padanie systému

#6 Příspěvek od Lukasenko10 »

Ale aj keď mám oba naraz, tak nie vždy mi padá Windows. Nie je to pravidelné pravidlo. Ale občas sa to stane. (v poslednej dobe raz za deň). Testy len dokázali vadnosť RAM pamätí, či nie je to 100% poškodená RAM?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Padanie systému

#7 Příspěvek od Rudy »

Tak může to dělat i rozhraní, případně fakt, že moduly nejsou vhodné pro danou zákl. desku. Proto doporučuji si RAMky od někoho vypůjčit a zkusit to s nimi.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukasenko10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 čer 2016 11:48

Re: Padanie systému

#8 Příspěvek od Lukasenko10 »

To už je 5-ročný komponent a nikdy to nerobilo problém. Tak skúsim ešte vybrať a zasunúť späť RAM pamäte. Poprípade môžem skúsiť vymeniť sloty? Že prvý bude druhý a opačne

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Padanie systému

#9 Příspěvek od Rudy »

Ty sloty bych ještě zkusil. To, že komponent za 5 let nezazlobil, neznamená, že se to nemůže stát teď.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět