Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kontrola Pc , najit wiry a smazat

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukas17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2012 19:14

Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#1 Příspěvek od Lukas17 »

Ahoj vsem chtel bych se zeptat jak tyto 3 veci udelam,pres toto jsem uplny Lajk vazne nevim a chtel bych poradit.... snad to pisu dobre jsem Dekuji vsem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118197
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Vše, co píšete by měl zvládnout sken antiviru, který byste měl mít nainstalován. Pokud by antivir nebyl schopen nějaký virus smazat, obraťte se na nás a dostanete další instrukce.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukas17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2012 19:14

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#3 Příspěvek od Lukas17 »

Prosim vas a jak to udelam? nejaky postup ? jsem tu 1 den tak nevim jeste moc co a jak. kam to mam psal kdyztak reknete at neporusiji pravidla to bych nerad. dekuji predem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118197
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#4 Příspěvek od Rudy »

Nainstalujete antivir (samozřejmě jen tehdy, pokud v PC žádný nemáte). Vyberte si nějaký free: http://forum.viry.cz/viewforum.php?f=29. Antivir updatujte a pak spusťte sken. Nechte doběhnout do konce. Pokud by něco objevil, smažte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukas17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2012 19:14

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#5 Příspěvek od Lukas17 »

Dobre zkusim to tedy, a muzu se vas zeptat nejak vy to udelatt nemuzete ? abych neco nepokazit vite . treba pres TEAMWIDER dekuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118197
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#6 Příspěvek od Rudy »

Lukas17 píše:Dobre zkusim to tedy, a muzu se vas zeptat nejak vy to udelatt nemuzete ? abych neco nepokazit vite . treba pres TEAMWIDER dekuji
To opravdu nemohu. Přímý zásah do cizího PC není pro fórum právně ošetřen. Navíc vy jste vlastník PC a je jen ve vašem vlastním zájmu, abyste na něm zvládal základní úkony. Tento k nim rozhodně patří.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukas17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2012 19:14

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#7 Příspěvek od Lukas17 »

Dobre,to mate pravdu, tak date mi jeste 1 popis celeho procesu abych se podle togo ridil amoc dekuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118197
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola Pc , najit wiry a smazat

#8 Příspěvek od Rudy »

Otevřte odkaz, který jsem uvedl výše. Vyberte si antivir a klikněte na odkaz tam uvedený. Dovede vás na web, odkud ho stáhnete. Po stažení dvouklikem na soubor spustíte instalaci a dál se budete řídit pokyny, uvedenými v instalační rutině. Po instalaci provedete update virové báze. Tím je instalace hotova. Otevřete okno ovládání antiviru a spustíte sken. Vyčkáte do konce a pak smažete, nebo přesunete do karantény vše, co antivir najde.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět